16.5 C
Lviv
23.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

У Польщі дитяча команда ФК “Новий Розділ” взяла участь у футбольному турнірі, а також провела чудові вихідні

Про це йдеться у повідомленні на сторінці міського голови Ярини ЯЦЕНКО у Facebook:

На запрошення наших польських друзів дитяча команда у складі 14 гравців ФК “Новий Розділ” разом із командою Жидачівської громади взяли участь у дитячому футбольному турнірі Ленчинського повіту “Halowyj Turniej Piłki Noznej o Puchar Prezesa Górnika Leczna SA rocznik 2011″

Крім того, на юних спортсменів очікували чудові активні вихідні – джампінг, екскурсія старовинною частиною міста Люблін, практикування стрільби у сучасному лазерному тирі. Всі отримали позитивні емоції, а команда Жидачева також перемогу у турнірі. З чим їх і вітаємо.

Такі поїздки дозволяють нашим дітям трохи відволіктися від війни та отримувати додаткові стимули для розвитку, а керівництву клубів здобувати нові досвіди для зростання.

Дітям сподобалося, а значить, далі буде!

Схожі повідомлення

Степан В’єнц: післяслово …

admin2

Головне із сесії Новороздільської міської ради

admin3

Турнір з настільного тенісу визначив переможців серед навчальних закладів Новороздільської ОТГ. На жаль, окремі вчителі фізкультури ігнорують участь у змаганнях

admin3

Підписали меморандум про співпрацю з Олешківською громадою Херсонської області

admin3

“Старі фотографії” – до 70-річчя Нового Роздолу

admin2

Нація, як тонкий стрімкий струмочок пройде всі ті гори, яри, дрімучі ліси і навіть болота, всі ті постаті та події зради підлости й договорняки- це зло минуще, а ми маємо лишатись цілісними вкупці, звісно не без втрат, але міцно краплина до краплинки – й ми прорвемо всі ті злі страшні пороги, і тоді ми відбудемось, рідні!

admin3