16.5 C
Lviv
14.07.2026
«Вісник Розділля»
Стрийщина

У с. Славське Стрийського району вогнеборці врятували від знищення вогнем 3 будівлі

Як повідомляє пресслужба ГУ ДСНС України у Львівській області, 11 січня о 10:15 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в сел. Славське Стрийського району в двоповерховому дерев’яному житловому будинку.

На момент прибуття вогнеборців до місця події дах будівлі був частково охоплений вогнем. Існувала загроза передання вогню на сусідні будівлі.

О 11:25 пожежу локалізовано та о 11:52 ліквідовано.

Вогнем знищено дах на площі 54 кв.м, сім пластикових вікон, одні пластикові двері та речі домашнього вжитку на площі 100 кв.м. Вогнем пошкоджено стіну на площі 70 кв.м, перекриття на площі 40 кв.м, фасад будіві на площі 30 кв.м.

Врятовано: 2 житлові будинки та господарську будівлю.

Внаслідок займання ніхто не постраждав.

Схожі повідомлення

Уродженець Старосамбірщини воював на боці росії

admin2

Волейболістки Стрийської ДЮСШ, підсилені новороздільчанками Юлею ГОЛУБОВСЬКОЮ та Марічкою ГОШИЛИК – чемпіонки України!

admin3

На вул. Саксаганського на пішохода обвалився фасад будинку

admin2

Із помешкання у с. Заріччя Стрийського району зловмисник виніс 85 тисяч гривень. Поліцейські затримали крадія

admin3

Миколаїв прощатиметься з 33-річним Героєм

admin2

У Стрию чоловіка засудили за психологічне насильство над дружиною

admin2