16.5 C
Lviv
25.05.2024
Новороздільська ОТГ

Нові мистецькі вершини Ірини Чернової. Творчість – духовна зброя

” Ми з України” Чернова Ірина переконана у тому, що мистецтво і культура під час війни навіть важливіші, ніж за мирних часів. Мистецтво допомагає, аби світ не забував про війну в Україні. Нині чимало людей мистецтва займаються волонтерською діяльністю.

За кордоном Ірина намагається своєю творчістю підіймати український дух, робить усе можливе, щоб допомогти ЗСУ, підтримує переселенців, підбадьорює співвітчизників та розповідає правду про війну і агресію росії в Україні. Саме через культуру до людей доноситься інформація, через пісні або театральні постановки можна окреслити і певну позицію.

Ірина займається волонтерською діяльністю, виступає з концертами перед переселенцями та греками. Ірина ніколи не забуває про своє покликання — вона психологічно підтримує українців своєю творчістю, виступає з благодійними концертами, кошти від цих виступів йдуть на допомогу Україні. «Війна — це руйнування, наразі мистецтво — це портал відродження» «Митець не може стояти осторонь, він транслює усе, що бачить через призму своєї творчості”, “Творчість — це духовна зброя”, — впевнена Ірина Чернова – «Ми українці, і це на ментальному рівні, відводимо свою душу, коли спостерігаємо щось прекрасне, слухаємо музику чи читаємо. І це доводить, що ті люди, які пишуть пісні, малюють картини, ставлять вистави, мають певний вплив на нас. Кожен з нас у важкий момент свого життя звертався до творчості — хтось творив, а хтось був користувачем. Тому я впевнена, що творчість — це один з видів духовної зброї. Зброї для психологічного захисту. Творчістю ми привертаємо увагу до себе і до нашої країни. Є й матеріальний аспект: творчістю ми заробляємо кошти, які можемо спрямувати на допомогу тим, кому це потрібно».

Нині спостерігається активний розвиток української культури та музики не лише в Україні, а й у Європі та світі. Тож мистецтво не дозволяє згаснути міжнародному інтересу до України, не дає забути про війну та допомагає збирати кошти для армії, тим самим наближаючи Перемогу. У той час як новини дозволяють дізнатися про головні події в Україні. Саме культура та мистецтво через фільми, поезію, концерти допомагають людям з усього світу глибше усвідомити те, що відбувається, а це — боротьба за свободу і Незалежність рідної землі. Ми живемо в такий час, коли кожен з нас має свій фронт… У музикантів він свій — культурний.

З радістю хочу повідомити про дебют Ірини , вона вперше прийняла участь у ІІ Всеукраїнському багатожанровому патріотичному конкурсі ” Все буде Україна” у номінації образотворче мистецтво, де зайняла 1 місце. Найперше успішна учениця висловлює вдячність своїй викладачці Аліні Малиновській, яка сприяє становленню художника і завжди підтримує. Сердечно дякує і організації “Мелісса ” за психологічну підтримку, за змогу продовжувати свій творчий шлях, розвиватися та досягати нових висот. “Велика вдячність Богу та ЗСУ , а я в свою чергу буду все можливе робити для нашої Перемоги і скорішого повернення на рідну землю Україну”, – завершує Ірина Чернова.

А ми, новороздільці, щиро вітаємо Ірину Чернову з новими досягненнями у дещо новій творчій сфері – малюванні – креативну і непосидючу Ірину. Вона не припиняє творити і креативити навіть у далекій Греції, щораз нагадуючи, як прагне вернутися до рідної домівки.

Схожі повідомлення

Відсьогодні з опівдня стартувала реконструкція центральної площі Нового Роздолу

admin3

Наш отець Ростислав Височан отримав державну нагороду від Президента

admin2

Руслан ЛЮКОВ – схиляємо голови перед Воїном

admin2

Загублені ключі знаходяться у редакції «ВР». Прохання до власника звертатися за адресою: вул. Грушевського, 37

admin3

“Файні дівчата” концертували просто неба на подвір”ї міської церкви ССВМЧ Йосафата

admin3

“Барви” відзначили уродини рідного міста

admin2

Залишити коментар