16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

КСК “Берездівці” – чемпіон Першої ліги чемпіонату Миколаївщини з футболу!

Давайте привітаємо наш футбольний клуб КСК “Берездівці”, який став ЧЕМПІОНОМ Першої ліги першості Миколаївщини з футболу, – йдеться у емоційно піднесеному повідомленні міського голови Ярини Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Крім того, кращим нападником чемпіонату визнано гравця цієїї ж команди Юрія БАЛЯНА, а кращим гравцем чемпіонату Івана МАЛАНЧУКА.

Кращим тренером чемпіонату визнано тренера КСК “Берездівці” Василя Борисовича ПАТИКА.

Так тримати!

Успіхів і подальших перемог!

Схожі повідомлення

У неділю – урочистий вечір з нагоди уродин Степана БАНДЕРИ

admin2

Футболісти АФ “Розділля” – срібні призери Friends Football cup серед команд 2016 р.н.

admin3

Ірина КРАВЕЦЬ: «Потенційні переможці конкурсу проєктів місцевих ініціатив стануть відомі після 14 квітня ц.р.»

admin3

ВІТАЄМО!

admin3

Меморіал Юста – 2025: завтра ФК “Новий Розділ” проведе другий груповий матч із ФК “Покрова”. Ціна гри висока – не маємо права на поразку

admin3

Хресна Дорога «Зцілення» – подвійна молитва

admin2