16.5 C
Lviv
01.12.2023
Україна

«Сад Божественних пісень» для Ольги Берези

 Про знамениту новороздільську поетку і мисткиню йдеться у повідомленні на сторінці Центральної бібліотеки Полтавської міської теритиоріальної громади: /index.php/novyny/.

Дякуємо і гордимося!

Нещодавно оголосили лауреатів Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» за 2023 рік. Одним з лауреатів стала друг міських бібліотеки, поетеса, вишивальниця, ілюстраторка, лауреатка Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича (2021) Ольга Процюк (відома під літературним псевдо як Ольга Береза). 

Працівники Центральної бібліотеки запрошують познайомитись з творчістю талановитої письменниці.

Цікаво, що псевдонім пані Ольга взяла дошлюбне прізвище своєї матері. Красуня-письменниця також володіє диплом конкурсу «Красуня Українка» в Рейтингу ТОП-12 Найкрасивіших Світлин Українок.

3

Самотужки вивчала етнографію, традиційно-побутову культуру українців, фольклор та народне мистецтво, активно вишиває та створює прикраси з бісеру, є авторкою колекції вишитого вбрання, проводить майстер-класи з хусткування.

З 2019 р. письменниця стає однією з засновниць та членом ради правління Літературно-мистецького об’єднання «Лелітки».

Майже 5 років тому світ побачила дебютна збірка «Аґрафка для Янгола», а згодом, у 2021 вийшла друком друга збірка Ольги Берези «Поза нормою». Також львівська письменниця-красуня стала лауреатом Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича (2021) у номінації «Поезії. Добірки».

Працівники Центральної бібліотеки вітають талановиту львівську письменницю Ольгу Березу з отриманням Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди та бажають безліч нових ідей для створення шедеврів, продовжувати з легкістю створювати твори, здатні знайти живий відгук у серцях численних читачів.

4

Схожі повідомлення

Переслідування учасника АТО – голови ветеранського братерства Олександра Гергерта

admin2

Тарифи на комуналку в Україні: коли підвищать і скільки платитимемо цієї зими

admin2

Як уникнути переохолодження в умовах війни – пам”ятка ДСНС України

admin3

8 львів’ян – у сотні найбагатших українців. З яких 5 – із SoftServe

admin2

Починаємо збирати весняну базу гардеробу

admin

24-й здоровань з Франківщини вчинив розбійний напад на 66-річного киянина у Львові на залізничному вокзалі і пограбував жертву. Через день – два бандита затримали поліцейські

admin3

Залишити коментар