16.5 C
Lviv
20.04.2024
Стрийщина

Кримінал із закупівлею генераторів у сусідній громаді

На Львівщині судитимуть посадовця сільради за закупівлю генераторів за завищеними цінами

Посадовцю сільради Розвадова Роману Царю загрожує до восьми років в’язниці

Директора Центру фiнансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладiв освiти i культури однієї із сільських рад Стрийського району підозрюють у розтраті бюджетних коштів та підробці документів під час закупівлі генераторів. За інформацією ZAXID.NET, йдеться про посадовця Розвадівської сільської ради Романа Царя. Він уклав угоду на закупівлю шести генераторів вартістю понад 1 млн грн. У прес-службі поліції Львівської області у п’ятницю, 6 вересня, розповідають, що директор завдав територіальній громаді 650 тис. грн збитків.

«У грудні 2022 року між Центром та підприємством-постачальником був укладений договір про закупівлю шести джерел резервного живлення (електричних генераторів) для забезпечення потреб шести місцевих навчальних закладів – двох садочків та чотирьох шкіл. Проте вказані у договорі ціни на закуплені генератори були завищені та не відповідали ринковим», – йдеться у повідомленні поліції.

Посадовець підписав неправомірну угоду із завищеними цінами на генератори. Згодом, згідно з договором, перерахував з місцевого бюджету кошти підряднику. За інформацією сайту держзакупівель Prozorro, 12 грудня 2022 року Роман Цар уклав угоду з товариством «ТВК Укрпромпостач», яке стало єдиним учасником тендерного аукціону. Закупити генератори підрядник мав до 27 грудня за понад 1 млн грн.

Наразі тривають слідчі дії. Посадовцю інкримінують розтрату бюджетних коштів у великих розмірах та службове підроблення (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України). Роману Царю загрожує позбавлення волі на строк до восьми років.

Схожі повідомлення

Сумна звістка для спортивної громадськості Миколаївщини – на 64 році життя передчасно помер НАКОНЕЧНИЙ Іван Іванович

admin3

Визнання фізичної особи недієздатною

admin3

Маємо дві радісні звістки про те, що серед звільнених вчора з полону 230-ти українських воїнів, є два жителя нашого Стрийського району

admin3

На Стрийщині перевіряють захисні споруди, які мають забезпечувати укриття населення

admin3

Недільна пожежа в Красові

admin2

При виконанні службового обов’язку загинув воїн – доброволець Володимир ШИНКАР – головний спеціаліст Стрийської РДА (РВА)

admin3

Залишити коментар