16.5 C
Lviv
17.04.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

ФК “Новий Розділ” у фіналі Кубка Львівщини серед юніорів поступився ФК “Шахтар”. Але ж у фіналі…

Червоноградський «Шахтар» здобув Кубок Львівщини з футболу серед юніорів. У фінальному матчі наші хлопці перемогли команду Нового Роздолу із рахунком 4:1. Голи у складі гірників забили Данило Паладовський, Володимир Цегелик, Михайло Корінь та Станіслав Корнова, йдеться у повідомленні на сторінці “Червоноградська міська рада” у Фейсбуці.

Церемонію нагородження провели легендарний голкіпер львівських «Карпат» Габор Вайда та голова Асоціації футболу Червоноградського району Богдан Ляховський.

Нам же залишається привітати новороздільську юніорську команду та тренерський штаб із успішним завершенням сезону. Адже що не кажи, але дійти до фіналу Кубка області не кожному учаснику турніру вдалося.

Сподіваємося, що найближчим часом поспілкуємося з головним тренером наших юніорів Юрієм Томашевським про підсумки сезону.

Схожі повідомлення

Наші співочі дівчатка – “Карамельки” – найкращі на Всеукраїнському онлайн – конкурсі мистецтв!

admin3

Новороздільський відділ Стрийської філії обласної служби зайнятості інформує:

admin3

Знову “взяли” новороздільця з наркотиками

admin2

Дороги у Берездівцях – робота кипить

admin2

Перед світанком невідомі 2 пси загризли свійських курей господаря Івана Синявського із с. Станківці. І не втекли з подвір’я навіть тоді, коли побачили поліцейських

admin3

У неділю – благодійний велопробіг територіями чотирьох сусідніх громад. Долучайтеся!

admin2