16.5 C
Lviv
03.05.2024
Новороздільська ОТГ

Два в одному на стадіоні “Галичина”: чудова “футбольна” погода, чудовий старт новороздільського клубу у Третій лізі, який сьогодні розгромив ФСК “Вугільник” (Гірник) – 6:1!

Й справді, кращого початку для ФК “Новий Розділ” у першому турі Чемпіонату Львівської області з футболу у фінальному етапі Третьої ліги годі й побажати, адже наша команда ефектно, а головне – ефективно, себто результативно, здолала суперника, який має репутацію “міцного горішка”.

І якщо висвітлювати поєдинок відсторонено, хоча років із п”ятдесят є “завжди вірним” вболівальником новороздільського клубу (щоправда, предтеча створеного у 2022 році ФК “Новий Розділ” колись мав назву ФК “Хімік”), то гості практично до першої десятихвилинки другого тайму демонстрували чіпку гру, намагаючись навіть за тотальної переваги господарів, “упіймати” шанс для результативної контратаки. Утім, це їм вдалося тільки одного разу – у крайній п”ятихвилинці першого тайму вони зрівняли рахунок – 1:1.

До цього можна додати ще один – два гострих моменти, які візаві із шахтарського краю зуміли створити впродовж матчу біля наших воріт.

А так упродовж усього матчу на полі “правили футбольним балом” ” підопічні головного тренера Андрія Гарапця. Вони домінували на всіх ланках поля, системно змінюючи флангові атаки із довгими передачами, на прориви через центр поля, використовуючи короткі паси, від яких інколи суперник просто розгублювався. Щоправда, “вугільників декілька разів здавалося б від стовідсоткових голів виручав їхній голкіпер.

Але ж, направду, сьогодні новороздільці мали тотальну перевагу, яка втілилася ще у п”ять голоів, забитих у другому таймі (відзначилися – Руслан Олексюк (двічі), Юрій Куриляк, Андрій Трухим, Ігор Іванович (двічі).

Отже, вітаємо ФК “Новий Розділ” із яскравим початкомі і бажаємо тільки перемог!

Нагадаємо читачам, що у фінальному етапі Третьої ліги Львівської областіі, окрім нашого клубу змагаються такі команди: “Босота” (Чернушович), СК “Січ” (Заболотівська ОТГ), ФСК “Вугільник” (Гірник), ФК “Старий Самбір” та “Берізка ” (Підберізці).

Отже, ФК “Новий Розділ”, не враховуючи сьогоднішнього поєдинку, залишається зіграти ще чотитри матчі.

Наостанок, з приємністю хочемо відзначити, що сьогодні на міський стадіон прибуло палко вболівати за ФК “Новий Розділ” декілька поколінь новороздільців (див. фото). Без сумніву, “12-й гравець” вніс свою вагому лепту в красиву перемогу нашої команди. Олє – олє олє!