16.5 C
Lviv
07.12.2023
Львівщина

Юрій ХОЛОД: Щодо зникнення гуманітарного вантажу на понад 33 мільйони

Цього тижня журналісти опублікували розслідування про зникнення майже 10 тисяч аптечок IFAK на 33,6 млн гривень, які до Львівських волонтерів не доїхали зі США.

У матеріалі ЗМІ зазначено, нібито я відповідав за гуманітарку в ЛОВА восени минулого року.

Насправді, восени 2022 року я не мав стосунку до гуманітарного напряму роботи ОВА, а виконував свої обов’язки як заступник голови Львівської обласної ради, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Юрій ХОЛОД.

Львівська обласна рада не була отримувачем вказаної допомоги.

Як вже повідомив журналістам, у цій справі, на прохання мого доброго і давнього знайомого – Романа Городечного з фонду «Центр волонтерства та захисту», я погодився сконтактувати між собою Львівську обласну військову адміністрацію, іноземних донорів та представників фонду, щоб вони з’ясували ситуацію напряму. Я організував Zoom, а далі вони спілкувалися між собою.

Як вказують журналісти, поліція та СБУ справді ведуть розслідування у справі щодо вказаного гуманітарного вантажу. Я абсолютно відкритий до співпраці.

Сподіваюся, правоохоронцям вдасться прояснити ситуацію, і громадськість дізнається про результати розслідування найближчим часом.

Схожі повідомлення

Ці небезпечні вуличні велосипедисти: поради, аби уникнути фатальних наслідків

admin3

Максим Козицький привітав медиків з професійним святом

admin3

Зухвала крадіжка золотого кольє з ювелірного магазину у Львові виявилася для 19-річного злодія з Дніпропетровщини невдалою -його затримали перехожі на вулиці

admin3

Чотири рази «журналіст» ігнорував повістки…

admin3

На горі Високий Верх у с. Волосянка на Стрийщині травмувався лижник з Кривого Рогу

admin3

У Львівській області російська ракета впала у житловій зоні, загинули люди: відомі перші деталі

admin3

Залишити коментар