16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

Разом до Перемоги: чергова відправка медичної допомоги з Новороздільської громади

Постійні відправлення необхідної гуманітарної допомоги різного гатунку – то автомобілі, то харчі чи медикаменти – зробили Берездівці свого роду знаним у певних кругах активним волонтерським хабом. Тож “замовлення” нарізні потреби надходять звідусіль.

Ось і сьогодні вчергове відправка – вагома допомога нашим захисникам, які проходять лікування в опіковому центрі військового госпіталю у обласному Миколаєві. Це медичні засоби і засоби гігієни.

Організатори – Новороздільська міська рада, а також незмінно отець Дам’ян Панков’як, отець Рафал Хвалковський, громада Берездівецького і Гранки-Кутівського старостинського округу, Новороздільська міська лікарня, амбулаторія с. Березівці, 8-й батальйон УДА “Аратта” ім. А. Гергерта, мешканці громади – Петро Біляк, Ярослав Білінський, Степан і Надія Заставні, отець-капелан Ростислав Височан, Галина Верес, Ірина Медловська, Володимир Щіпний.

Староста Дмитро Сапіга, який є основним комунікатором і безпосередньо займається збором та відправкою допомоги, висловлює щиру подяку всім, хто підтримує наші ЗСУ, надає допомогу кожному захиснику. Разом ми сила, разом і до кінця, разом до Перемоги!

Схожі повідомлення

Сертифікація для вчителів 2024 – стартувала!

admin2

Руслан ШУРПИК: післяслово…

admin2

Все про кадастровий номер

admin2

ФК “Новий Розділ” у гостях розгромив господарів поля – ФК “Дністер” (Кам”яне) – з рахунком 6:1! Вітаємо, віримо і надіємося на …футбольну фортуну

admin3

Свято Олімпійського Прапора і видатні спортсмени у Новому Роздолі

admin2

Волонтерський центр показав згуртованість і єдність новороздільців

admin2

Залишити коментар