16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

Щодня працівники Новороздільської ТЕЦ роблять усе можливе, щоб новий опалювальний сезон в місті розпочався вчасно та пройшов без значних аварій

Новороздільська ТЕЦ готується до нового опалювального сезону. Щодня працівники теплоелектроцентралі роблять усе можливе, щоб новий опалювальний сезон у місті розпочався вчасно та пройшов без значних аварій на тепломережах і на ТЕЦ.

За три місяці, протягом яких триває підготовка, фахівці виконали 34% запланованих робіт. Першочергово працівники ТЕЦ виконують найважчі роботи, які потребують найбільшої уваги та вимагають найбільше часу.

«Понад 2 тижні тривав ремонт баків для хімпідготовленої води. Це складна і незапланована робота, але обладнання для зберігання підготовленої води вкрай необхідне. Без нього не можливо розпочати опалювальний сезон. Окрім цього, наші фахівці замінили колектор хімпідготовленої води. До початку опалювального сезону усе обладнання цеху буде готове вчасно»,- розповіла Наталія Гулій, начальник цеху хімводоочистки Новороздільської ТЕЦ.

Відремонтований бак, який протягом опалювального сезону заповнений сотнею кубометрів хімпідготовленої води, вже наповнили для перевірки герметичності.

Усі роботи На ТЕЦ ведуться згідно затверджених планів. До роботи в осінньо-зимовий період вже підготовлено теплові котли та низку основного та допоміжного обладнання. У місті замінили 40 метрів трубопроводу ДУ-300, який подає теплоносій до старої частини міста та відремонтували трубопровід ДУ-600. Сьогодні буде ліквідовано порив на трубопроводі, якій подає технічну воду з озера «Барвінок» на ТЕЦ.

ТОВ “Нафтогаз Тепло”, м. Новий Розділ

Схожі повідомлення

Напередодні 1 травня 1971 року чотири учні Новороздільської СШ №3 вивісили жовто-синій прапор на водонапірній башті міста. Слава юним героям!

admin3

Календар українця – ЛИСТОПАД

admin2

Процес пішов: студенти Новороздільського Політехнічного Фахового Коледжу вже обмінюються досвідом у школі ЕSOZ м.Хомутова в Чехії

admin3

Консультації городникам “Осінні роботи в саду і городі”

admin3

ЦЕ МІСТО НА ІНШІ НЕ СХОЖЕ

admin3

Розгляд судового позову директорки НВК ім. Володимира Труша Євгенії ЧЕРНЮХ до відділу освіти, який тривав 5 років, завершився на користь позивачки. Сума компенсації за вимушений прогул – понад 600 тисяч грн

admin3

Залишити коментар