16.5 C
Lviv
30.09.2023
Новороздільська ОТГ

Тренінг за підтримки МОМ у Новому Роздолі

Представники Жидачівської та Новороздільської громад беруть участь у тренінгах, що відбуваються в рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

Упродовж 4-х днів учасники дізнаються, як аналізувати зібрані дані, виявляти проблеми та можливості, приймати обґрунтовані рішення та аналізувати результат, що сприятиме підвищенню стійкості громад.

Слід зазначити, що даний проєкт впроваджується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, виконавчим партнером з його реалізації виступає Західноукраїнський ресурсний центр.

Тренінги розпочалися 6 червня і проходять у Новому Роздолі. До слова, Жидачівська та Новороздільська громади пройшли відбір у вказаному проекті.

Схожі повідомлення

Правління клубу, адміністрація, а також команда вітає тренерів Андрія ГАРАПЦЯ та Романа МАТВІЇВА з професійним святом!

admin3

Тренер Новороздільської ДЮСШ Володимир КАЗБАН – унікум на футбольному полі

admin3

Новороздільця затримали у Сокільниках під час збуту наркотиків

admin2

16 квітня у місті Новий Розділ відбувся культурно-громадський захід церкви «Життя», приурочений до світлого свята Великодня

admin3

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №  128

admin3

У неділю,14 травня, ФК “Новий Розділ” у стартовій грі Чемпіонату Львівщини з футболу прийматиме ФК “Сокіл” (с. Никонковичі). Вболіваймо за наших!

admin3

Залишити коментар