16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Тренінг за підтримки МОМ у Новому Роздолі

Представники Жидачівської та Новороздільської громад беруть участь у тренінгах, що відбуваються в рамках проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад».

Упродовж 4-х днів учасники дізнаються, як аналізувати зібрані дані, виявляти проблеми та можливості, приймати обґрунтовані рішення та аналізувати результат, що сприятиме підвищенню стійкості громад.

Слід зазначити, що даний проєкт впроваджується за підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансування Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, виконавчим партнером з його реалізації виступає Західноукраїнський ресурсний центр.

Тренінги розпочалися 6 червня і проходять у Новому Роздолі. До слова, Жидачівська та Новороздільська громади пройшли відбір у вказаному проекті.

Схожі повідомлення

Ольга РАЗОВА та Тетяна ХУДЯК – чемпіони обласних змагань з пляжного волейболу! У чоловічої команди дещо скромніший результат

admin3

Володимир КАЗБАН: «Андрій Баль – виняткового обдарування футболіст. Скажу деталь: навчаючись у міській ДЮСШ та Львівському спортінтернаті він, по суті, до 9 класу був «автором» більшості перемог команди…»

admin3

Напередодні Дня захисників та захисниць України, в населених пунктах громади вшанували воїнів, які загинули у боротьбі за незалежність нашої Держави

admin3

Підготовка до опалювального сезону – по-новороздільськи

admin2

Опалювальний сезон, призупинка теплоносія – які будинки?

admin2

До уваги поетів – аматорів Новороздільської громади!

admin3

Залишити коментар