16.5 C
Lviv
18.04.2024
Стрийщина

Державна міграційна служба зустрілась з представниками чотирьох сусідніх громад

24 травня відбулась робоча зустріч між представники чотирьох громад Тростянецької, Розвадівської, Миколаївської, Новороздільської та представниками Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області – Любові Онуфрійчук, заступника начальника ГУ ДМС у Львівській області та Ярослава Сало, начальника відділу організації діяльності та контролю якості надання адміністративних послуг ДМС у Львівській області.

Обговорили питання щодо надання адміністративних послуг у сфері реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання осіб, а також щодо нагальної необхідності наповнення та актуалізації наявних даних Реєстру територіальної громади.

Схожі повідомлення

Демографічна статистика Львівщини: COVID-19 не перша причина смертності

admin2

Рятувальники Стрийщини, зокрема, і новороздільські, дякують директору ТзОВ «ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (УКРАЇНА) Василю ДУДНИКУ (Україна) та начальнику структурного підрозділу (завод в м. Миколаїв) ТзОВ з ІІ «ХЕНКЕЛЬ БАУТЕХНІК (УКРАЇНА) Андрію БАТЬКУ за допомогу

admin3

І знову Infiniti… Не лише вбив пішохода, але й втік з місця ДТП

admin2

Ніхто вже не штопає шкарпетки, ніхто вже не…

admin3

У с. Бродки поблизу Миколаєва горів магазин. Рятувальники діяли професійно і не допустили розповсюдження пожежі

admin3

На Стрийщині 44-річний чоловік погрожував дружині гранатою. Поліцейські переконали його відмовитися від задуму. Утім, фігуранту загрожує до 7 років позбавлення волі.

admin3

Залишити коментар