16.5 C
Lviv
19.06.2024
Україна

В Іспанії затримано проросійського блогера Шарія. СБУ підозрює його у державній зраді. ВIДЕО

5 травня 2022 року.

Правоохоронні органи Іспанії затримали А. Шарія 4 травня 2022 року. Це стало можливим завдяки тісній взаємодії Служби безпеки України з Офісом генерального прокурора, міжнародними партнерами та у результаті багаторівневої спецоперації українських правоохоронців.

Як передає Цензор.НЕТhttps://censor.net/ua/n3339131, про це повідомляють у СБУ.

“Це затримання – чергове свідчення того, що кожен зрадник України рано чи пізно отримає заслужене покарання, це є невідворотним”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що українська спецслужба підозрює А. Шарія у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України:

В Іспанії затримано проросійського блогера Шарія. СБУ підозрює його у державній зраді 01 ст. 111 (Державна зрада)

В Іспанії затримано проросійського блогера Шарія. СБУ підозрює його у державній зраді 01 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками).

На переконання слідчих СБУ, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Анатолій Шарій діяв на замовлення іноземних структур.

Докази слідства підтверджені низкою експертних досліджень, які встановили, що в інтерв’ю та виступах А.Шарія наявні факти його підривної діяльності проти України. Минулого року йому було оголошено про підозру. Тривають всі необхідні слідчо-оперативні заходи для того, щоб ця особа відповіла за свої дії перед законом. 

Схожі повідомлення

Заходять в автобус 4-ро військових, видно, що втомлені, дали 100 грн і сіли – водій тут же зупинив автобус, зайшов в салон і…

admin3

Всеукраїнським дитячим турніром з футболу вшанували пам’ять заслуженого майстра спорту Андрія Баля

admin3

Пашинський про справу ДБР проти нього: За перший тиждень війни моєю командою було підготовлено біля 50 розрахунків ПТРК “Стугна” і “Корсар”

admin3

Прошу надати мені право продовжувати захищати Україну

admin3

Щоб жертви не стали марними

admin3

Календар українця – вересень

admin2

Залишити коментар