16.5 C
Lviv
17.06.2024
Новороздільська ОТГ

Новий Розділ: озеленення міста

Весняна пора закликає до весняних робіт з озеленення.

Сьогодні, 4 травня, працівники ДП “Благоустрій” продовжили роботу по благоустрою вул. Грушевського – в’їзд у місто. Восени там знесли залишки кущів, розрівняли газони. Сьогодні тут висадили молоді деревця – катальпи (три десятки саджанців), такі красиві декоративні дерева, немов би із “великою зеленою шапкою” та лапатим листям. Крона молоденьких саджанців уже сформована, тож незабаром милуватимемося молодою зеленню. Також працівники засіють газони травичкою, а навколо деревцят облаштують загородження.

На протилежній стороні вул. Грушевського, навпроти Будинку дитячої та юнацької творчості також сформували газони, на яких планується висадити гібіскуси.

Нові насадження висадили і біля пам’ятника “Борцям за волю України”, де попередньо за проєктом облаштували нову бруківку, нові лавочки і вуличне освітлення. Місце прикрасять різнобарвні висаджені тут голубий ялівець, барбарис, спірея, гортензія.

Почищено клумби на центральному майдані міста і біля пам’ятника Т.Шевченкові – “Благоустрій” планує заквітчати їх.

Не зайве буде нагадати, думаю, для бажаючих “легкої наживи”, що місця, де у місті висаджуються нові деревця, кущі чи квіти, обладнані сучасними потужними камерами відеоспостереження.

Та й самі містяни мають дбати про красу міста і порядність громадян.

Схожі повідомлення

Робоча нарада з приводу змін до оформлення житлових субсидій

admin2

Асфальтобетон не надійшов у вівторок зі Стрия через поламку на заводі. Тож укладання асфальту на площі завершиться завтра

admin3

Нагорода Ростислава БАЛЬЗАНА – визнання мужності і самовідданості старшого лейтенанта

admin2

Тут можна було просто написати “В неділю День міста. Гучних святкувань не буде. Але буде багато активностей. Приходьте.” Але я не про форму, а про змісти. Тому буде багато букв…

admin3

Нашого земляка, воїна Богдана НИКОЛИНА нагороджено відзнакою Головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного “Срібний хрест”!

admin3

Наша “Веселка” – на найвищому п’єдесталі Всеукраїнського фестивалю

admin2

Залишити коментар