16.5 C
Lviv
15.07.2024
Стрийщина

“Джура” у Стрийському районі – срібло у новороздільських ліцеїстів

На базі Стрийського ДНЗ «Вище професійне училище № 8» стартували територіальні змагання Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл”(“Джура”).

Організатори змагань – Департамент освіти і науки Львівської ОДА та Львівський державний Будинок техніки.

Учасниками змагань були вісім роїв від закладів професійно-технічної освіти Стрийського району: Стрийські ВПУ №8, №35, №34, №16, Новороздільський, Миколаївський та Жидачівський професійні ліцеї.

На урочистому відкритті виступив заступник голови Стрийської РВА Володимир Швед. Він зазначив, що військово-патріотична гра “Сокіл”(“Джура”) є надзвичайно важлива в теперішній час, адже в поєднанні із Законом України «Про основи національного супротиву», вона є однією із складових територіальної оборони. Обороноздатність України заключається не тільки в кількості патріотів, а в підготовці вмотивованих, підготовлених захисників та захисниць. Такі національно-патріотичні заходи сприяють збільшенню підготовленої молоді, яка має правильні пріоритети і світобачення.

За програмою проведення заходу учасники випробовували свої сили у різноманітних конкурсах, а саме: “Впоряд”, “Смуга перешкод” з різними етапами, “Перетягування линви”, “Відун”, “Візитка рою”, “Стрільба з пневматичної зброї”, “Фізична підготовка”, “Рятівник”, “Метання гранати”.

За результатами змагань І місце зайняв рій Стрийського ВПУ №34, ІІ місце – Новороздільський професійний ліцей, ІІІ місце дісталося Стрийському ВПУ №35.

Отже, рій Стрийського ВПУ №34 скеровується на І-ий Етап змагань, який відбудеться на базі дитячо-туристичного комплексу “Карпати”.

Схожі повідомлення

Змія відправила молоду жінку до реанімації

admin2

Рятувальники допомогли хлопчику у Тростянці

admin2

COVID-19 на Львівщині за добу 24 квітня

admin3

В суботу, 15 жовтня, ФК “Новий Розділ” приймає на стадіоні “Галичина” ФК “Темп” (с. Гірське)

admin3

17 травня стартував 1-й етап Тижня безпеки дорожнього руху

admin3

Стрітенські свічки – порятунок дитини

admin2

Залишити коментар