16.5 C
Lviv
29.11.2023
Україна

Ціни на переклад документів

Ціни на переклад документів зазвичай відрізняються залежно від кількох факторів, які в той чи інший спосіб можуть вплинути на вартість перекладу. Таких факторів багато, таких як, наприклад, крім основних – терміновість, мова, складність перекладу та додаткові вимоги, ще можуть бути і формат документа, тип документа, його читабельність, рівень насиченості соціалізованою термінологією тощо.Це ще не весь список, його можна продовжувати практично до нескінченності. Враховуючи, що таких факторів безліч і простої людини, яка стикається з цим вперше практично нереально зрозуміти, як розраховується вартість і за що націнки, ми постараємося, як приблизно розраховується вартість та які націнки бувають.Зазвичай кожен документ оцінюється індивідуально, але є загальні правила, якими і оцінюється вартість. Візьмемо, наприклад, компанію TranslationStudio https://www.byuroperevodov.com.ua.

Компанія є універсальною, тобто. ви там зможете замовити та переклад паспорта та документів технічного, юридичного чи медичного характеру.Компанія взята за приклад, оскільки надає свої послуги за доступними цінами для кожного українця. За одну розрахункову сторінку прийнято – 1800 символів з пробілами та розділовими знаками.

На сайті вказані ціни за переклад текстів загальної тематики, які виконані зазвичай в режимі. Документи підвищеної складності оцінюються з націнкою за складність, яка, як стверджує їхній сайт, варіює від 5% до 25% вартості перекладу такого ж обсягу, але загальної тематики.Відповідно, наприклад, переклад паспорта обійдеться вам як переклад однієї сторінки, а переклад інструкції буде розрахований індивідуально та ціна за одну сторінку розпочнеться від 60 грн.Також є націнка за терміновість. Терміновими переказами вважаються перекази, які виконуються в день замовлення або зі швидкістю, що перевищує 8-10 умовних сторінок на день. Така послуга оцінюється за подвійним тарифом або полуторним. Дтельніше про послугу на сайті компанії https://www.byuroperevodov.com.ua

Відповідно, переведення інструкцій у терміновому порядку обійдеться вам за тарифом від 90 грн. за сторінку. Досить демократично, оскільки в інших компаній вартість цих переказів починає від 70 грн. переклад текстів загальної тематики. Також ми тестували якість перекладу. Якщо оцінюватися якість за 10 бальною шкалою, то вони заробили 9 із 10. Якість перекладу була перевірена не лише як правильність передачі змісту тексту, а також і використання вірної термінологи та згідно з іншими міжнародними параметрами.

Схожі повідомлення

Увага! #COVID-19! На Львівщині працюють спільні мобільні групи для перевірки дотримання протиепідемічних обмежень, – повідомлення сайту поліції Львівської області

admin3

Російські окупанти вбили українського захисника

admin1

Як використовувати аксесуари для оптимізації автоматичного поливу

admin

Сьогодні в Нашій Сім”ї святкує свій День народження Наш Командир! Наш МАРАДОНА!

admin3

Тетяна Чорновол: “В тому знаменитому бою, де на відео розлітаються танки, насправді працювали не байрактари, а наші дві “Стугни” і “Корсар”

admin3

Війна провокує голод – попередження ООН

admin2

Залишити коментар