16.5 C
Lviv
05.12.2023
Україна

Юрій БУТУСОВ: “Росіяни можуть сьогодні радіти – Роман Червінський, який був безпосередньо дотичний до ліквідації цілої низки російських командирів, в тому числі «Мотороли» та «Гіві», заводиться у наручниках до зали суду за вигаданим правопорушенням”

Тільки що подав заяву про бажання взяти на поруки полковника Романа Червінського, співробітника СБУ та ГУР, заслуженого героя війни за незалежність України, повідомив у Facebook головнийф редактор інтернет – видання “Цензор.НЕТ” Юрій БУТУСОВ.

Росіяни можуть сьогодні радіти – Роман Червінський, який був безпосередньо дотичний до ліквідації цілої низки російських командирів, в тому числі «Мотороли» та «Гіві», заводиться у наручниках до зали суду за вигаданим правопорушенням.

Соромно на таке взагалі дивитись. Це робить влада, яка три роки брехала, що війни не буде, що вони добились миру, і замість снарядів будувала мости на шляхах російського вторгення.

Але чимало людей виступають. На підтримку Романа, це дає надію, що під тиском громадської думки спроби його покарати проваляться. Це помста за публічні свідчення по Вагнергейту, нічого спільного. З правосуддям ця замовна справа не має, і це усі чудово розуміють.

Червінський нікуди не втече, він для себе усі компроміси давно відрізав, тримати його за ґратами можуть тільки на замовлення і під тиском влади, це не справедливо та ганебно для держави.

Схожі повідомлення

Характеристики ефективності таблеток Афобазол та їх застосування

admin

Заява про шлюб – у Дії

admin2

Зниклу семирічну дівчинку на четвертий день пошуків знайшли мертвою. За попередніми висновками поліції, дівчинка стала жертвою жорстокого сексуального злочину, а смерть настала від задушення.

admin1

Президент України зустрівся з військовими львівської королівської 24-ої механізованої бригади (фото)

admin3

Путінська Росія, яка вночі 24 лютого напала на Україну, зазнає нищівних руйнувань на всіх фронтах – воєнному, економічному, кіберфоронті.

admin3

Перевага навчання англійської мови онлайн

admin

Залишити коментар