16.5 C
Lviv
14.04.2024
Україна

Віза в США для українців під час війни

Віза в США для українців в 2023 році

США – одна з найбільш популярних країн для подорожей та роботи серед українців. Лише за останній рік в США виїхало більше 400 тисяч українців. Однак, отримання візи може стати складним і трудомістким процесом. Саме тому, якщо ви бажаєте, щоб віза в США стояла у вашому паспорті, варто звернутися до послуг візових агентств, наприклад, перевіреного часом агентства.

Документи для отримання візи

Перед початком процесу отримання візи необхідно мати ряд обов’язкових документів. Перш за все, знадобиться паспорт, який обов’язково має бути дійсним протягом всього перебування в США. Також необхідно заповнити візову анкету DS-160, яка містить ряд запитань про мету вашої поїздки та особисту інформацію.

Щоб покращити свої шанси на успішне отримання візи, не потрібно забувати додатково довести про свої фінансові можливості та зв’язки з країною постійного проживання. Наприклад, ви можете надати документи про власність, наприклад документи на будинок або квартиру, або банківські виписки, в яких буде наявність достатньої кількості коштів на рахунку. Також можна надати документи, які підтверджують вашу роботу і доход, наприклад трудову книжку, довідку з роботи чи декларацію про доходи. Це допоможе консульському офіцеру впевнитись у вашій здатності фінансово забезпечити свою подорож та повернення до України.

Як отримати візу США

Згідно інстуркції візовго агенства, якщо потрібна віза США для українців, перший крок – заповнення візової анкети DS-160 та оплата візового збору. Після цього, вам необхідно зареєструватися на сайті посольства США та забронювати дату співбесіди.

На співбесіді необхідно буде довести, що ви є придатним для отримання візи. Вам можуть поставити запитання про вашу мету подорожі, фінансовий стан, зв’язки з Україною та інші питання.

Після співбесіди, вам буде озвучено рішення посольства США. Якщо ваша віза буде затверджена, вона буде виписана на 10 років. Згідно зі статистикою VisaProfi, більше 80% їхніх клієнтів отримують погодження візи зараз.

Переваги отримання візи на 10 років

Отримання візи на 10 років має кілька переваг для українців. По-перше, це зекономить час та зусилля на подальші поїздки до США. Вам не потрібно буде знову та знову проходити процес отримання візи.

Крім того, отримання візи на 10 років дозволяє вам більше часу для подорожей до США та збільшує кількість поїздок, які ви можете здійснити.

Віза під час війни

Незважаючи на труднощі, які пов’язані з війною, українці продовжують брати участь у співбесідах для отримання віз до США. Крім того, можна зазначити, що процес отримання візи може зайняти деякий час, тому варто поспішати з записом на співбесіду. Але не треба хвилюватися – завдяки допомозі фахівців, ви зможете швидко та легко оформити документи та отримати візу до США. Всього через 7 днів після запису на співбесіду, ви зможете відправитися у подорож або в гості в США.

Схожі повідомлення

Командир морпіхів Волина закликає терміново деблокувати Маріуполь: “Ситуація критична”

admin3

Що таке спліт-система і в чому відмінність від кондиціонера

admin

Смертельне зіткнення автомобіля з потягом – Львівщина

admin2

Переваги каркасних будинків

admin

У Львові внаслідок займання пральної машинки ледь не згорів будинок

admin3

Що потрібно для створення сайту?

admin

Залишити коментар