16.5 C
Lviv
30.09.2023
Львівщина

В області декомунізували ще 6 об’єктів

08 березня 2023 року.

На території Львівщини, діє Обласна робоча група з питань декомунізації. Аналогічні робочі групи створили також і при районних військових адміністраціях області.

За минулий тиждень на Львівщині демонтували ще шість об’єктів монументальної пропаганди країни агресора.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Львівської ОВА з посиланням на інформацію Департаменту комунікацій та внутрішньої політики.

Так, на території Стрийського району демонтували два об’єкти монументальної пропаганди окупаційної радянської влади в селах Сулятичі та Заріччя, що на території Журавненської територіальної громади.

 В Самбірському районі демонтували 2 пам’ятники «радянським визволителям» в селах Стрілки і Топільниця Стрілківської територіальної громади, пам’ятник льотчику-лейтенанту Городенцеву в селі Луки Самбірської територіальної громади, а також пам’ятник із меморіального комплексу «Слава героям», що в смт. Бориня.

Зазначимо, що з кінця 2022 року, з метою налагодження роботи та пришвидшення процесу декомунізації на території Львівщини, діє Обласна робоча група з питань декомунізації. Аналогічні робочі групи створили також і при районних військових адміністраціях області.

Схожі повідомлення

Футбольний клуб «Карпати» (Львів) уклав контракт із Мироном Маркевичем, який замінив на тренерському містку «зелено-білих левів» Андрія Тлумака

admin3

ЛІКАРНЯНІ – 2023: ЩО ЗМІНИЛОСЬ?

admin2

Голови громад, у яких виявили укриття в неналежному стані, мають рівно місяць, щоб впорядкувати їх, – Максим Козицький

admin3

50 тис. євро та 25 тис. доларів США: на таку суму 5 авантюристів ошукали клієнтів “обмінника”

admin3

Представник омбудсмена на Львівщині Тарас Подвірний відвідав Дрогобицьку виправну колонію №40

admin3

Смертельна ДТП у с.Тухолька на Стрийщині

admin3

Залишити коментар