16.5 C
Lviv
31.10.2025
«Вісник Розділля»
Львівщина

21-річний молодик викрав у 19-річної відвідувачки кафе гаманець з грошима. Львівська поліція затримала крадія

Як встановили співробітники Львівського районного управління поліції №1, 21 березня близько 21.00 в одному з кафе, розташованому у центрі Львова, 21-річний мешканець Львівського району викрав у 19-річної відвідувачки гаманець з грошима у сумі 1700 гривень.

Правоохоронці затримали зловмисника в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, речові докази у нього вилучені.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУ Нацполіції України у Львівській області.

Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – до восьми років позбавлення волі.

Невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.

Досудове розслідування триває. Правоохоронці нагадують, що в умовах воєнного стану за скоєння крадіжки, грабежу, розбою, вимагання, а також за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, передбачені максимальні покарання.

Схожі повідомлення

Чому вимкнути ТЕЦ на період потепління неможливо

admin3

Новим ректором Українського католицького університету став доктор філософії Тарас Добко

admin3

Юний львівський піаніст- віртуоз з новороздільським корінням Олександр Костишин – лауреат обласної премії «Талановита Львівщина 2023»!

admin3

Триває набір до Третьої штурмової бригади!

admin3

Посадовець комунального підприємства при одній з міських рад Львівщини завдав збитків на понад 2,6 мільйона гривень: правоохоронці повідомили зловмисника про підозру

admin3

Увага! Крига зараз підступна і тонка. Батьки, не відпускайте дітей на замерзлі водойми!

admin3