16.5 C
Lviv
28.09.2023
Львівщина

У Львівській області російська ракета впала у житловій зоні, загинули люди: відомі перші деталі

У Золочівському районі Львівської області під час масованої російської атаки вночі 9 березня ракета окупантів впала у житловій зоні. У результаті чотири людини загинули, розбір завалів триває.

Як йдеться у повідомленні https://lviv.tsn.ua/, про це інформували мер Львова Андрій Садовий із посиланням на голову Золочівської громади, а також голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Унаслідок атаки сталася пожежа. Вогонь знищив три житлові будинки, три автомобілі, гараж і кілька господарських будівель. Наразі пожежу вже загасили.

У результаті ворожого обстрілу загинули чотири людини – двоє чоловіків і двоє жінок. Завали розбирають, під ними ще можуть бути люди.

“У момент падіння ракети вони перебували у себе вдома. Завали ще розбирають. Під ними можуть бути інші люди. Вічна пам‘ять тим, кого цієї ночі ми втратили назавжди. Це дуже боляче. Співчуття рідним загиблих”, – написав Козицький і закликав не ігнорувати повітряну тривогу.

Андрій Садовий додав, що, за попередньою інформацією, дрони та ракет в бік Львова.

“Ворог біситься. Поранений російський ведмідь загнаний в пастку. Успіху на фронті у них не було вже давно. Тому обирають безглузду хаотичну стрілянину по всій Україні. Стріляють будь-куди, бо в них тут всюди вороги. Кожен, хто має хоч трохи здорового глузду, совість і відчуття справедливості є ворогом для цієї недоімперії”, – написав мер Львова.

Схожі повідомлення

Корегувальник ракетних ударів по Львову – зухвале поводження в суді і довічне ув’язнення

admin2

На Львівщині поліцейські затримали мешканця Сумської області, причетного до вбивства свого молодшого брата

admin3

У Стрийському районі діяло підпільне виробництво пального у промислових масштабах: правоохоронці Львівщини оголосили підозру організаторам

admin3

За які шиши живуть ВПО в готелях Трускавця, де доба проживання – 6 тис. грн, тверто спілкуючись мовою окупанта?

admin3

«Моя головна мотивація – щоб ця нечисть не ходила по нашій землі», – жінка-доброволець зі Стрия, яка пройшла відбір у бригаду #Лють

admin3

У Львові поліцейські вилучили у 28-річного т.зв. “складмена” партію психотропних речовин – «мефедрону» та «амфетаміну»

admin3

Залишити коментар