16.5 C
Lviv
09.06.2023
Новороздільська ОТГ

Робочий візит представників Новороздільської громади у Ленчинський повіт

Транскордонне співробітництво завжди було важливим елементом розвитку наших громад, а особливо в час воєнного стану.

На запрошення польських партнерів 23-24 лютого відвідали Ленчинський повіт.

Обговорили можливості співпраці в рамках програми Interreg NEXT Польща Україна 2021-2027.

Спільно з головою Стрийської районної ради Михайлом Лучечком перебували з робочим візитом в Ленчинському повіті, Польща і делегація з Нового Роздолу – міський голова Ярина Яценко, начальник Управління житлово-комунального господарства Андрій Білоус та головний лікар Новороздільської міськлікарні Олег Стеців.

Метою поїздки було обговорення можливостей співпраці структур Новороздільської громади та Ленчинського повіту в рамках програми транскордонного Interreg NEXT Польща- Україна 2021-2027.

В рамках візиту відвідали Ленчинську повітову лікарню, ознайомились із роботою соціальних закладів для людей з особливими потребами та людей похилого віку, роботою сучасного стрільбища із мультимедійною системою в шкільному комплексі, роботою дорожнього господарства повіту.

24 лютого по всій Польщі в річницю повномасштабної російської агресії проти України вшановували мужність та незламність українців. Солідарні з Україною, така назва заходу на який ми були запрошені. Особливо приємним було те, що добра половина творів, які виконували діти, була українською мовою.

Дякую польським партнерам за чудову організацію візиту та готовність до співпраці, а також за надану допомогу для внутрішньопереміщених людей, що перебувають в Новороздільській лікарні.

Слава Україні!

Слава Польщі!

Схожі повідомлення

Реконструкція площі: до кінця року залишилось укласти бруківку. Інші роботи – перехідні, – тож продовжаться у 2022 році. А новорічна ялинка буде встановлена на … «п’ятачку» побіля пам’ятника Тарасу Шевченку

admin3

Урочиста хода вулицями Нового Роздолу

admin2

Воїн-земляк завітав до Народного дому Берездовець

admin2

Від 7 до 13 квітня кількість хворих на COVID-19 новороздільців зросла на 38 осіб. А ми і надалі легковажні…

admin3

Вишивка в одязі видатних українців – у мистецькому виконанні новороздільської майстрині Лесі Демчук

admin2

Пам’ятники від фірми “ART- STONE”: якісно і вигідно для замовника

admin3

Залишити коментар