16.5 C
Lviv
31.05.2024
Львівщина

Затриманого п’яним за кермом львівського прокурора звільнили з роботи

Прокурора Львівської обласної прокуратури Володимира Рубцова, якого раніше суд позбавив водійських прав за нетверезе водіння, звільнили з органів прокуратури. Таке рішення прийняв відповідний орган, що здійснює дисциплінарне провадження відносно прокурорів.

Як розповіли ZAXID.NET у Львівській обласній прокуратурі, відповідний орган, що здійснює дисциплінарне провадження, 8 лютого розглянув матеріали щодо прокурора та прийняв рішення про звільнення його з органів прокуратури.

«На ще одного прокурора накладено дисциплінарне стягнення у виді звільнення з посади в органах прокуратури за відмову від проведення освідування на предмет перевірки стану алкогольного сп’яніння», – йдеться в офіційному повідомленні на сайті КДКП. За даними ZAXID.NET, рішення стосується саме Володимира Рубцова.

Володимир Рубцов останній час працював у прокуратурі Львівщини рядовим прокурором, раніше займав посаду заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням обвинувачення.
Нагадаємо, у червні минулого року Володимира Рубцова зупинили в центрі Львова п’яним за кермом автомобіля BMW 528XI. При цьому прокурор від медосвічення відмовився. Рішенням Галицького районного суду його визнали винуватим у керуванні в стані сп’яніння та оштрафували на 17 тис. грн і позбавили на рік водійських прав. На це рішення Володимир Рубцов подав апеляцію.

Схожі повідомлення

Про лайливі слова, або,  Як ми ще їх  називаємо, «матюки» 

admin3

Як галицькі газди свої ж будинки підпалюють

admin2

У одному з сіл Львівського району від отриманих під час бійки травм загинув пацієнт реабілітаційного центру

admin3

Скандал у Львові: в навчальному закладі прокоментували, як у них 13 років працював професор з фальшивими дипломами

admin3

На ставку у с. Підбірці поблизу Львова втопилася 2-річна дівчинка: її мати в цей час пиячила з компанією

admin3

У с. Зимна Вода поблизу Львова потрійна ДТП – троє травмованих

admin3

Залишити коментар