16.5 C
Lviv
16.07.2024
Львівщина

На Львівщині формується окремий стрілецький батальйон: як доєднатися

13 лютого 2023 року.

Фото Ілюстративне..

На Львівщині формується окремий стрілецький батальйон. На службу запрошують громадян віком від 18 до 60 років, зокрема, й без досвіду проходження військової служби. Ініціатори закликають приєднатись до лав стрілецького батальйону також і внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово перебувають на території нашої області.

Як інформує пресслужба Львівської обласної військової (державної) адміністрації з посиланням на повідомлення Львівського обласного територіального центрі комплектування та соціальної підтримки.

Для всіх військовослужбовців батальйону буде проведена відповідна підготовка.

Забезпечення батальйону здійснюватиметься на рівні інших підрозділів Збройних Сил України. Військовослужбовці матимуть можливість кар’єрного росту, отримуватимуть гідне грошове забезпечення, додаткові винагороди, виплати та соціальну підтримку держави.

Охочі вступати до лав окремого стрілецького батальйону Львівської області можуть звертатися за місцем проживання до районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Схожі повідомлення

Львівщина вшановує пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу

admin3

18-річний курсант Львівського держуніверситету внутрішніх справ скоїв самогубство

admin3

Гуляли два дні, зірки, торт за 100 тис. грн і черевики за 50 тис.: експрокурор Печерського району Києва та експрацівниця ДБР влаштували розкішне весілля на Львівщині. ВІДЕО+ФОТО

admin3

Народні депутати і голови громад обговорили перспективи розвитку місцевого самоврядування у воєнних та поствоєнних реаліях. Йшлося і про те, що ПДФО треба забирати в громад диференційовано

admin3

Площу регіонального ландшафтного парку «Стільське Горбогір’я» збільшили на понад 40 гектарів

admin3

На Львівщині судитимуть учасників ОЗГ, які заробляли на збуті кокаїну до 8 млн грн щомісяця

admin3

Залишити коментар