16.5 C
Lviv
02.12.2023
Стрийщина

Оновлений будинок підтриманого проживання психоневрологічного типу в Журавно відвідало керівництво області і Стрийського району

Керівник області Максим Козицький завітав на Стрийщину

На Стрийщині в Журавно відремонтували будинок підтриманого проживання психоневрологічного типу.

Заклад став тимчасовою домівкою для 145 людей – вихованців та працівників Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко», які евакуювалися із Запоріжжя у зв’язку із війною.

Максим Козицький, начальник Львівської ОВА, Андрій Кіт, народний депутат, Богдан Янко, начальник Стрийської РВА та заступник голови Стрийської РВА Володимир Швед відвідали капітально відремонтований заклад.

Нова система опалення, електромережа, сучасні вікна й двері, відремонтована покрівля спального корпусу, облаштована їдальня, спальні, душ, спортивний зал – усе необхідне для комфортного проживання та виховання. І все це зробили за кошти обласного бюджету та благодійників.

Загалом для проведення ремонтних робіт, закупівлі меблів, техніки та інших побутових речей у 2022 році залучили понад 26 мільйонів гривень. З них – з обласного бюджету понад 15 мільйонів та благодійної допомоги понад 11 мільйонів .

Схожі повідомлення

У Волосянці з підйомника впав юнак

admin2

У річницю незламності Миколаїв зустрічає полеглого Героя

admin2

Фарби холі – у Стрийському парку

admin2

Пожежа у Сколе

admin2

Добу провела у лісі 74-літня мешканка Гніздичева

admin2

На Львівщині зловили жителя Миколаївської області, який запускав дрон

admin2

Залишити коментар