16.5 C
Lviv
31.01.2023
Стрийщина

Оновлений будинок підтриманого проживання психоневрологічного типу в Журавно відвідало керівництво області і Стрийського району

Керівник області Максим Козицький завітав на Стрийщину

На Стрийщині в Журавно відремонтували будинок підтриманого проживання психоневрологічного типу.

Заклад став тимчасовою домівкою для 145 людей – вихованців та працівників Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко», які евакуювалися із Запоріжжя у зв’язку із війною.

Максим Козицький, начальник Львівської ОВА, Андрій Кіт, народний депутат, Богдан Янко, начальник Стрийської РВА та заступник голови Стрийської РВА Володимир Швед відвідали капітально відремонтований заклад.

Нова система опалення, електромережа, сучасні вікна й двері, відремонтована покрівля спального корпусу, облаштована їдальня, спальні, душ, спортивний зал – усе необхідне для комфортного проживання та виховання. І все це зробили за кошти обласного бюджету та благодійників.

Загалом для проведення ремонтних робіт, закупівлі меблів, техніки та інших побутових речей у 2022 році залучили понад 26 мільйонів гривень. З них – з обласного бюджету понад 15 мільйонів та благодійної допомоги понад 11 мільйонів .

Схожі повідомлення

Хто отримав обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури

admin2

Львівщина проводжатиме 5 Героїв в останню путь

admin2

14 квітня у сусідньому Миколаєві відбулася акція «Посади дерево миру»

admin3

Дачі під Червоноградом: три виклики пожежних за ніч

admin2

Біля Стебника виявили «врізку» у нафтопровід «Дружба»

admin2

Місцевого мешканця, який “замінував” сільську раду, затримано

admin2

Залишити коментар