16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Новороздільська ОТГ

У Новому Роздолі частково включили вуличне освітлення

Аж стало веселіше і легше, коли крокуєш з роботи уже темної пори, а ще по кварталу, на якому по графіку відключено електропостачання і темні вікна будинків наганяють смуток.

Вчора, 23 грудня, вперше за довгий час світили вуличні ліхтарі. так, не всюди і не всі.

Рішення про часткове увімкнення у вечірню пору вуличного освітлення на території Новороздільської громади прийняли у міській раді.

Ситуація з енергопостачанням і надалі залишається складною. Енергетики вимушені здійснювати почергове вимкнення електроенергії. Однак, безпека мешканців і хоч частинка святкового настрою – переважили!

Хоча першочерговим залишається прохання до громадян – економити електроенергію для того, щоб енергосистема залишалась збалансованою. І пам’ятати, що в цей час, коли ви вмикаєте мікрохвильовку, хоча можете підігріти їжу на газу, хтось натомість не може взагалі ні зігрітися, ні поїсти гарячого….

Схожі повідомлення

Багатолюдна акція прибирання набережної міського озера – можемо!

admin2

Світлій пам’яті Ярослава Володимировича ШЕВЛЮКА

admin3

Із введенням в експлуатацію приміщення “Укриття” по пр. Шевченка після дощів щоразу навпроти будинку №21 і впритул до сміттєзбірних контейнерів утворюється широке озерце. Мешканці чекають на вирішення проблеми…

admin3

Виконавчий комітет Новороздільської міської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

admin3

Нашій шановній і рідній Стефанії Іванівні ІВАНІВ – 85!

admin3

Меморандум про співпрацю підписано: Новий Розділ – Хомутов

admin2