16.5 C
Lviv
30.05.2023
Новороздільська ОТГ

На Всеукраїнському фестивалі у Львівській Національній Опері новороздільська “Веселка” підкорила серця вимогливого журі та аудиторії

13 грудня у Львівській Національній Опері / Lviv National Opera проходив ІІІ Благодійний Всеукраїнський фестиваль народної, класичної, сучасної та бальної хореографії.

У фестивалі взяли участь 130 хореографічних колективів (понад 2 тисячі учасників) з Львівщини, Закарпаття, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

Як повідомила директорка МБК “Молодість” Ірина Сагало, наше місто гідно презентував широко відомий не лише в Новороздільській громаді, а й далеко за її межами, – Зразковий ансамбль народного танцю “Веселка” (керівник Тетяна Михайлюк-Вирста).

“Весельчата”, як завжди, були на висоті!

Пишаємось Вами! Молодці!

Щира подяка юним танцюристам, керівнику, батькам, усім, хто нас підтримує, допомагає, теплими оплесками зустрічає і проводжає!

P.S. Щиро дякуємо за транспорт Mykola Poglod, Володимир Засанський та водіям п. Ярославу та п. Олегу.

Схожі повідомлення

У Новому Роздолі Нову пошту шукайте на новому місці

admin2

У Новороздільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 ім. А. Гергерта відбулася добровільна акція на підтримку ЗСУ “Привіт із дому”

admin3

Дмитро САПИГА: «Якби не сприяння очільників нашої ОТГ та підприємств, долати сніговий колапс було б складно. Так само за їхньої підтримки вирішуємо інші проблеми»

admin3

Танцювальні “БАРВИ” отримали дві перемоги!

admin2

Життєвий досвід не приходить просто так

admin3

Світло на Львівщині вимикатимуть по годинах і за графіком

admin2

Залишити коментар