16.5 C
Lviv
02.12.2023
Новороздільська ОТГ

Всесвітній день волонтера – відзначення волонтерських ініціатив Новороздільської громади

Всесвітній день волонтера не випадково напевно відзначається напередодні Дня Збройних Сил України,бо десь вони поряд формувалися і росли, одночасно підтримували один одного і давали один одному наснаги й мотивації до перемог.

Волонтер – це важлива і відповідальна місія. Особливо ми це відчули ще задовго до повномасштабного вторгнення російського ворога – і в часи Майданів, і за 8 років російсько-української війни. Та особливо відчули важливість волонтерства у надскладній ситуації війни, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, коли тривога і паніка збиває з життєвого ритму.

Саме волонтери, їх небайдужість та невтомна праця додали віри, підтримали і надихнули на щасливе переможне майбутнє. Волонтери – це люди-ангели, різного віку, різного статусу, різних можливостей, яких об’єднує одне – прагнення наблизити Перемогу. Напевно, чи не кожна людина, українець, привніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці для допомоги не лише нашим Воїнам-Захисникам, але й одиноким людям, хворим і малозабезпеченим, людям з числа внутрішньо переміщених.
Мешканці Новороздільської громади не залишилися осторонь проблем держави. Це прості люди, учні, працівники та пенсіонери, громадські організації, які в умовах повномасштабної війни об’єднались заради спільної мети – перемоги над російським агресором, – не оминула нагоди привітати їх у Всесвітній день волонтера міський голова Ярина Яценко.

Подяки та щирі слова вдячності вручалися і окремим людям-волонтерам, і громадським та благодійним організаціям,котрі об’єднали десятки мешканців громади для волонтерської роботи різних спрямувань.
Кожен вартує подяки за людяність і безкорисливу працю.

Ярина Яценко від імені усієї Новороздільської громади вручила подяки волонтерським групам сіл Берездівці, Гранки-Кути, Березина, смт. Розділ, адже виділити когось окремо з десятків небайдужих мешканців просто неможливо, настільки спільно і дружньо односельчани об’єдналися для організації необхідної та своєчасної допомоги воїнам ЗСУ, в тому числі і своїм землякам.

Активну громадську позицію і безкорисливу працю проявили чимало небайдужих громадян Новороздільської громади, яким окремо висловили подяки від Новороздільської міської ради.

Розпочали з наймолодших – учениці 7-Б класу Новороздільського ЗЗСО № 5 Софії Баглай, яка організувала збір коштів на ЗСУ.

За багаторазову доставку гуманітарної допомоги в зону бойових дій воїнам Збройних Сил України до Дня волонтера нагороду отримав мешканець с.Берездівці, члену БФ «Карітас –Новий Розділ» Біляк Петро.
Волонтер з с.Тужанівці Борняк Олена неодноразово з односельцями проводила збір продуктових наборів воїнам Збройних Сил України. Відзначили і активного волонтера зі смт. Розділ Савицького Олега – за безкорисливу гуманітарну допомогу воїнам ЗСУ, військовим госпіталям, співпрацю та координацію з усіма волонтерами. Активну громадську позицію у наданні волонтерської допомоги проявили Бариляк Тарас і Лавренців Володимир з Долішнього, Лудзян Віталій з Горішнього.

З перших днів “спеціалізується” на плетінні маскувальних сіток волонтерська група «Ми РАЗОМ» м. Новий Розділ. І не тільки. Їх “товар” вкрай потрібен і постійно знаходить “власників” на фронті.

Юні пластуни станиці Новий Розділ знайшли свою нішу у багатогранній волонтерській “країні” – вони разом з наймолодшими активно долучилися до виготовлення енергетичних батончиків для воїнів Збройних Сил України, паралельно виконуючи й інші потреби воїнів.

Одним з перших почав діяти у Новому Роздолі гуманітарний штаб (керівник Ростислав Савостьянов, згодом – Олег Павлишин) – пригадуєте, як вирувало у їх основному пункті? Скільки добрих справ і отриманих допомог перейшло через цей штаб? Так,активність городян із зрозумілих причин спала, але аж ніяк не волонтерів гуманітарного штабу, які і донині надають таку необхідну допомогу воїнам Збройних Сил України, переселенцям, дітям загиблих українських героїв і всім потребуючим. Подяки вручили волонтерам гуманітарного штабу м. Новий Розділ Корецькому Мар’яну, Качмару Андрію, Козак Людмилі.

Не зменшує “обертів” і волонтерська група (пункт видачі гуманітарної допомоги м. Новий Розділ), надаючи своєчасну та необхідну гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам. Тож як їх оминути бодай подяками?

Людяність і відданість справі благодійної діяльності проявили члени волонтерської групи Руху «Домашня Церква», волонтерському підрозділу «Лицарі Христа» і Благодійного фонду «Карітас-Новий Розділ», за якими стоїть невтомний волонтер і духівник отець Іван Рибко – скільки добрих справ вони зробили разом, охоплюючи своєю допомогою і воїнів, і переселенців, і дітей та людей поважного віку, ідучи до нихз подарунками, з любов’ю, з християнським словом та добротою.

Схожі повідомлення

З Днем Матері, наші милі, добрі, надзвичайні, найрідніші матусі!

admin3

Всі ми різні – всі особливі…

admin3

Яким був 2022 рік для мешканців Нового Роздолу

admin3

Сьогодні воїна Івана Красівського у останню путь, окрім рідні, проводжали мешканці його родового селища Роздолу, представники місцевої та Новороздільської територіальної влади, побратими, з якими захищав ВІтчизну наш земляк, друзі та однокласники Героя…

admin3

«Обережно! Небезпека темних вулиць»: невідомим, який намагався у темряві вул. Чорновола,7/2   затягнути школяра на територію профліцею, виявився місцевий мешканець 50-ти років

admin3

МАРІЯ – НАЙКРАЩА МАТИ НА СВІТІ

admin3

Залишити коментар