16.5 C
Lviv
26.02.2024
Україна

Блаженніший Святослав до отця Олександра Богомаза з Мелітополя: “Нехай Господь благословить Вас, отче, і всіх наших священників. Нехай порятує наших отців Івана і Богдана і знов подарує їх Церкві на служіння!»

Сьогодні в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві Блаженніший Святослав привітав отця Олександра Богомаза, якого кілька днів тому в Мелітополі окупанти силою забрали з парафії, і поцілував його в руку.

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви

“Ідучи сьогодні до храму, я побачив, що, окрім свята, ми маємо ще одну причину для великої радості.

Тепер, як відомо, переслідують наших священників на окупованих територіях. Наші два священники в Бердянську — отець Іван Левицький і отець Богдан Гелета — знаходяться в ув’язненні. Ми знаємо, що їх нещадно катують, вибивають у них зізнання в тих злочинах, які вони не чинили. Так само розгромили нашу парафію в Мелітополі.

Але сьогодні ми маємо між нами отця Олександра Богомаза. Кілька днів тому в Мелітополі його заарештували. Коли він пропав, ми всі так за нього молилися, бо не знали, що буде з цим молодим священиком. Я його кілька разів просив: «Отче, може Вас врятувати?» А він зі сльозами на очах казав: «Ні, тут так багато людей, які просять Сповіді, Святого Причастя, вінчаються, хрестяться. Хто буде їм служити, як мене тут не буде?!» Особливий тиск був на нього під час псевдореферендуму. Сім разів до нього приходили, щоб він прийняв російський паспорт”.

“Сьогодні в Євангелії ми чули про руку милосердного самарянина, руку священника, який уділяє Святі Таїнства. І ось та рука, яка несла Божу благодать нашим братам і сестрам в Мелітополі та околиці, та рука, на яку наклали кайдани і силою забрали із парафії. Ми віримо, що Ви, отче, повернетеся до Мелітополя разом із українським військом, яке звільнить наші території. Дозвольте мені зробити один жест — поцілувати Вам руку, ту руку, яка зливала і буде зливати Божу благодать на рани нашого народу, — сказав Глава УГКЦ до отця Олександра Богомаза і додав: — Нехай Господь благословить Вас, отче, і всіх наших священників. Нехай порятує наших отців Івана і Богдана і знов подарує їх Церкві на служіння!»

Схожі повідомлення

Водій самотужки, як міг, гасив вантажівку, що зайнялася у Пасіках – Зубрицьких . Благо – вчасно прибули на допомогу рятувальники

admin3

ПриватБанк у суді з Коломойським підтвердив права власності на головний офіс у Дніпрі

admin3

У Львові через вибух акумулятора (попередня версія) у квартирі виникла пожежа: чоловік власниці отримав термічні опіки і доставлений у лікарню

admin3

23-річний рівнянин розповсюджував поштою “канабіс”. Правоохоронці Львова виявили у затриманого зловмисника наркоречовини на суму 170 тис. грн

admin3

Можемо констатувати, що наступ вже почався! – Гайдай закликає мешканців Луганщини терміново евакуюватися, де це можливо

admin3

Сезон кабачків: топ смачних рецептів

admin2

Залишити коментар