16.5 C
Lviv
29.09.2023
Новороздільська ОТГ

Ростислав Височан поділився досвідом капеланського служіння із студентами

1 грудня заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Зелінський та керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства о. Ростислав Височан завітали до Львівської духовної семінарії Святого Духа, поінформував Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Гості розповіли студентам про історію та перспективи капеланського служіння в Україні.

Під час зустрічі о. Андрій розказав майбутнім священникам про виклики, привілеї, обов’язки, які стоять перед військовим капеланом у сьогоденні, згідно з законом “Про Службу військового капеланства”, який був прийнятий Верховною Радою України 30 листопада 2021 року.

Опісля о. Ростислав поділився з семінаристами власним досвідом капеланського служіння, що розпочалося ще зі студентських років у стінах Львівської семінарії. Він розповів про історію семінарійних капеланських братств та сучасний стан військового душпастирства.

На завершення слухачі змогли поставити питання доповідачам, а о. Ігор Бойко, ректор Львівської духовної семінарії, від імені всієї студентської спільноти подякував капеланам за візит та за цікаву і пізнавальну інформацію.

Схожі повідомлення

ГРАФІК відключень споживання електричної енергії по місту Новий Розділ на 18 ГРУДНЯ у разі виникнення дефіциту потужності у Західних електричних мережах

admin3

Вагони-зерновози, виготовлені на ДМЗ “Карпати” – якісні і потужні

admin2

Новий Розділ. Наслідки поножовщини….

admin2

“Захист України” – оновлений кабінет і важливість предмету

admin2

Свято СІ “ПРОМІНЬ ЖИТТЯ” – 29 серпня на стадіоні

admin2

Роздолянка Вікторія ХУДА – універсальна гравчиня ФК Лехія Гданськ

admin2

Залишити коментар