16.5 C
Lviv
23.07.2024
Новороздільська ОТГ

Ростислав Височан поділився досвідом капеланського служіння із студентами

1 грудня заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Зелінський та керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства о. Ростислав Височан завітали до Львівської духовної семінарії Святого Духа, поінформував Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Гості розповіли студентам про історію та перспективи капеланського служіння в Україні.

Під час зустрічі о. Андрій розказав майбутнім священникам про виклики, привілеї, обов’язки, які стоять перед військовим капеланом у сьогоденні, згідно з законом “Про Службу військового капеланства”, який був прийнятий Верховною Радою України 30 листопада 2021 року.

Опісля о. Ростислав поділився з семінаристами власним досвідом капеланського служіння, що розпочалося ще зі студентських років у стінах Львівської семінарії. Він розповів про історію семінарійних капеланських братств та сучасний стан військового душпастирства.

На завершення слухачі змогли поставити питання доповідачам, а о. Ігор Бойко, ректор Львівської духовної семінарії, від імені всієї студентської спільноти подякував капеланам за візит та за цікаву і пізнавальну інформацію.

Схожі повідомлення

“Барви” відзначили уродини рідного міста

admin2

Покараний за побиття дитини у Новому Роздолі

admin2

Новий Центр вакцинації на вул. Стуса,2-а, день другий: протиковідне щеплення пацієнтів відбувається організовано і оперативно

admin3

Співчуття з приводу передчасної смерті ексдепутата та воїна Андрія Антонищака

admin3

Наші ЗАХИСНИКИ їдуть на схід: ми їм трішки довантажили своєї допомоги…

admin3

Браво! Новороздільській громаді спільно з партнерами вдалося досягнути успіху – отримати грант!

admin3

Залишити коментар