16.5 C
Lviv
03.10.2023
Україна

У Львові зведуть першу в Україні школу, побудовану за технологією 3D-друку

Про це повідомили на фейсбук-сторінці архітектурної майстерні balbek bureau.

«Буде весна. І буде будівництво. Тішимось своїм планам на наступний рік – серед них є робота над першою в Україні школою, створеною за технологіями 3D-друк будівництва. Команда бюро відповідає за архітектурну та інтер’єрну концепцію будівлі», – йдеться в повідомленні.

Будівництво львівської школи за інноваційними технологіями – ініціатива гуманітарного фонду Team4UA. Робота над проєктом мала стартувати у жовтні, проте через масовані обстріли українських міст прибуття 3D-принтера та іноземних фахівців, які з ним працюють, вирішили перенести на 2023 рік.

На друк одноповерхової будівлі знадобиться приблизно місяць. Початок заплановано на перші весняні теплі дні, сприятливі для робіт з бетоном. 99% матеріалів, які будуть використані у будівництві, – локального походження.

«І хоч зараз львівські школи турбують дзвінки про замінування та перебої з електропостачанням, навчання триватиме – і воно буде інноваційним, сталим, прогресивним. Мріємо ділитися з вами першими фото in progress», – додали в balbek bureau.

Нагадаємо, в Ірпені будинки для людей, які втратили житло через російські обстріли, зводять за інноваційною технологією. Вона дозволяє вдвічі скоротити час будівництва.

Крім того, дистанційна школа «Оптіма» розробила інноваційну навчальну платформу для підготовки дошкільнят.

Схожі повідомлення

Укрзалізниця – рух поїздів відновлено, декотрі – із затримками

admin2

Школярка з Нової Каховки отримала бронзову медаль Всесвітньої Олімпіади геніїв в США

admin2

Найбільший гірчичний Герб України

admin2

Екс – суддю Чауса, викраденого у Молдові, знайшли на Вінниччині

admin3

МОН І МОЗ РЕКОМЕНДУЮТЬ ПОСИЛИТИ КАРАНТИННІ ЗАХОДИ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

admin1

Як вибрати SUP-дошку?

admin

Залишити коментар