16.5 C
Lviv
10.12.2023
Новороздільська ОТГ

Канонічна візитація архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, першого єпископа Маріяна Бучека та інших польських отців

З 19 по 20 листопада у нашій парафії у с. Берездівці відбулася канонічна візитація архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, якому першого дня домомагав єпископ Маріян Бучек. У візитації брав участь також провінціял польських отців сальваторіанців о. Йозеф Фіґєль SDS з секретарем о. Адамом Зюлковським SDS.

Під час візитації єпископи відправили у суботу та наділю св. меси в інтенції нашої парафії та прихожан. Молилися за мир в Україні та за якнайшвидше закінчення війни. Відвідали родини парафіян. Помолилися на могилах священників та загиблих воїнів на міському кладовищі.

Відбулися також зустрічі з групами молитовними, молоддю, дітьми, родинами наших воїнів та місцевою владою ОТГ Новий Розділ, яку репрезентувала мер Ярина Яценко з чоловіком та перший заступник Михайло Гулій з дружиною.

Усім за приготування, турботу, гостинність та спільні молитви щиро дякую!

Берездівці, парафія і санктуарій Воздвиження Чесного Хреста РКЦ – Brozdovce

Схожі повідомлення

“Дівчатка виготовили браслетики і продавали їх просто неба на “Бамі”, а зібрані кошти передали на потреби ЗСУ” , – підрозділ Лицарі Христа в м. Новий Розділ

admin3

Новороздільські волейболістки взяли “срібло” у Комплексних іграх Львівщини

admin2

Де поділася зупинка, що навпроти «Приватбанку»?

admin3

Другокласниця ЗЗСО №2 Ангеліна КЕКІС посіла ІІ місце у Всеукраїнському турнірі з кіокушин-кан карате!

admin3

Зимові проблеми громади

admin2

Новороздільська міська рада: акценти тижня, що минає

admin3

Залишити коментар