16.5 C
Lviv
31.01.2023
Новороздільська ОТГ

Канонічна візитація архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, першого єпископа Маріяна Бучека та інших польських отців

З 19 по 20 листопада у нашій парафії у с. Берездівці відбулася канонічна візитація архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, якому першого дня домомагав єпископ Маріян Бучек. У візитації брав участь також провінціял польських отців сальваторіанців о. Йозеф Фіґєль SDS з секретарем о. Адамом Зюлковським SDS.

Під час візитації єпископи відправили у суботу та наділю св. меси в інтенції нашої парафії та прихожан. Молилися за мир в Україні та за якнайшвидше закінчення війни. Відвідали родини парафіян. Помолилися на могилах священників та загиблих воїнів на міському кладовищі.

Відбулися також зустрічі з групами молитовними, молоддю, дітьми, родинами наших воїнів та місцевою владою ОТГ Новий Розділ, яку репрезентувала мер Ярина Яценко з чоловіком та перший заступник Михайло Гулій з дружиною.

Усім за приготування, турботу, гостинність та спільні молитви щиро дякую!

Берездівці, парафія і санктуарій Воздвиження Чесного Хреста РКЦ – Brozdovce

Схожі повідомлення

З Днем Добровольця, відважні земляки, хто за покликом серця став на захист Держави!

admin3

Березина – 14 липня не буде води!

admin2

У полі за с. Тужанівці діти виявили людські останки. Попередня версія слідства – труп місцевої мешканки, котра зникла наприкінці вересня 2020 року

admin3

“Різдвяне диво” “EVERSONG”

admin2

Перший ювілей парафії св. свщмч Йосафата

admin3

Вишиванки видатних українців у виконанні Лесі Демчук

admin2

Залишити коментар