16.5 C
Lviv
29.02.2024
Новороздільська ОТГ

Самотній труп в квартирі…

Про смерть мешканця квартири у будинку по вул. Винниченка у Новому Роздолі повідомили… “опариші”, котрі через щілини проникли у сусідню квартиру.

Так, налякані мешканці одразу ж викликали поліцію і “еменесників”. Оскільки квартира (на 5 поверсі) була замкнена зсередини на ключ, довелося забиратися до помешкання через вікно. Побачена картина вразила. Експертиза визначить точніше, але навіть перше візуальне бачення підтверджувало – труп чоловіка пролежав у квартирі як мінімум кілька тижнів (до речі, як стверджують біологи, вкрай неприємні трупні хробаки відіграють найважливішу роль у природному кругообігу матерії: знищуючи мертву органіку, вони не дають поширюватися хворобам і епідеміям).

Звичайно, як оповідали сусіди, чоловік (віку під 50 років) був з категорії так би мовити неблагонадійних – ніде не працював, зловживав спиртним, зносив до місця проживання різний мотлох. Його рідні давно мешкають поза межами області. Таку ж мав і співмешканку.

Десь понад місяць тому раптово померла співмешканка, звісно, чоловіка викликали у статусі підозрюваного, проте медичний розтин підтвердив – смерть природна, не насильницька однозначно.

Чи то перехвилювався чоловік, чи то засумував, але незабаром відійшов у засвіти вслід за співмешканкою. І пролежав на самоті кілька тижнів…. Додавши проблем сусідам і комунальникам. На місці події уже працювала санстанція.

Схожі повідомлення

Підготовка до опалювального сезону – по-новороздільськи

admin2

Дорослі  пластуни вносять свою лепту у обороні Держави, а наймолодші  – набираються досвіду і відпочивають на природі

admin3

Вітання з ювілеєм!

admin2

Пухнаста Куба-Лапка промандрувала 50 км

admin2

Наша “Веселка” посіла тричі найвищу сходинку танцювального п’єдесталу

admin2

Збір на авто воїну-новороздільцю

admin2

Залишити коментар