16.5 C
Lviv
03.03.2024
Новороздільська ОТГ

Спільна робота тепловиків та фахівців міської ради, а також розуміння містян, посприяли вчасній підготовці теплових мереж до опалювального сезону

В Новому Роздолі завершується підготовка до опалювального сезону.

?Обладнання Новороздільської ТЕЦ готове до роботи в осінньо-зимовий період. Теплові мережі поступово заповнюються водою (без підігріву), щоб перевірити герметичність трубопроводів.

?«Ми заповнюємо водою магістральні та квартальні мережі міста. На Новороздільській ТЕЦ вже працюють турбінний цех та цех хімводоочистки. До зими підготовлено три теплові котли, що дозволить впевнено пройти найхолодніші місяці. Попри складну ситуацію, наші працівники зробили усе, щоб новороздільчани отримали тепло вчасно»,- повідомив Юрій Овсяк, головний інженер Новороздільської ТЕЦ.

?Спільна робота тепловиків та фахівців Новороздільської міської ради, а також розуміння містян посприяли вчасній підготовці теплових мереж у місті. На сьогодні Новий Розділ готовий до опалювального сезону, який розпочнеться, коли середньодобова температура три доби не перевищуватиме +8 градусів.

?Цей порядок визначений пунктом 5 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою КМУ № 630 від 21.07.2005 року.

ТОВНафтогаз Тепло”

Схожі повідомлення

Шанс на відновлення Новороздільського відділення в повному складі стає реальнішим

admin3

Регіональна ліга ДЮФЛ: огляд матчів з участю команд АФ “Розділля”

admin3

Відійшов у вічність засновник хірургії в Новому Роздолі Євген Антонович МЕЛЬНИЧУК

admin3

Новий Розділ: ціни на “тепло” затверджені

admin2

Новий житловий квартал електрифікується

admin2

Стань Миколаєм для осіб з особливими потребами: “ТАВОР” шукає Миколайка

admin2

Залишити коментар