16.5 C
Lviv
18.05.2024
Новороздільська ОТГ

Гарбузова осінь завітала до міської дитячої бібліотеки – Вересень у бібліотечних залах

Осінь навернулася – і з дощової холодної примхливої дами бальзаківського віку перетворилася на милу теплу барвисту золотокосу молодичку. з кошиком, повних смачних осінніх дарів.

Ось така гарбузова жовтогаряча гарбузова сімейка “поселилася” і в Новороздільській міській дитячій бібліотеці. та й загалом – тут на кожному кроці тішать квітучі пахучі барвисті золотисті осінні кольори – тут вам і квіти та гербарії, і кольорові малюнки, і спокій тихої теплої осінньої днини.

Обов’язково завітайте!

Тут щодня людно і весело.

Осіння пора завітала у Новороздільську дитячу бібліотеку. Ще на початку місяця бібліотекарі оформили книжкову виставку-інсталяцію “Затишна і цікава книгоосінь в бібліотеці”.

8 вересня тут відзначали Міжнародний день грамотності. Грамотність – запорука успіху людини. З цієї нагоди у дитячій бібліотеці демонструвалась тематична поличка “Розмовляємо українською правильно”, а також провели мовознавчу годину “Мандрівка у країну писемності”. Опісля закріпили написанням диктанту з молодшими школярами. І слід відзначити – диктант в бібліотеці значно веселіше і краще пишеться, аніж у школі.

Приміром, 15 вересня у Новороздільській дитячій бібліотеці проведений арт-вернісаж – “Історія на полотні та у квітах”, який був присвячений художній творчості та розвитку здібностей школярів. Захід допоміг здійснити літературну мандрівку, ознайомитись з різними напрямами мистецтва та художниками, які присвятили своє життя живопису. Особливу увагу у присутніх викликало знайомство з колекцією осінніх квітів, які були представлені на екрані, та у полотні, гербарії. Із великим захопленням діти та батьки взяли участь у творчому майстер-класі “Квіти на полотні”. Також наші гості ознайомились із тематичною книжковою виставкою-інсталяцією “Квіти, історії квітів в українській казці”, за допомогою якої діти вибрали для себе цікаві розповіді, легенди,казки,вірші, оповідання про мистецтво та осінні пори року.

А 13 вересня до дня комп’ютерника і програміста у Новороздільській дитячій бібліотеці відбулась дискусія на тему:” Інтернет та книга: суперники чи союзники?” з читачами бібліотеки. Дискусія пройшла у дружній атмосфері і закінчилась побажанням більше звертати увагу на друковане слово. А також відбулась презентація книги Python. Кодування для майбутніх програмістів. В ній основи кодування – від використання простих понять до застосування складних концепцій- подано в зрозумілому форматі. Таким чином, школярі опановують основи програмування із застосуванням популярної мови Python шляхом занурення у цікавий і захопливий світ створення комп’ютерних програм.

Читачам Новороздільської міської бібліотеки для дітей до вподоби різноманітні ігри, в основі яких лежать пошук, змагання, відгадування детективних загадок. 20 вересня проведено квест “Таємниці книжкових лабіринтів”. З його допомогою відвідувачі ознайомилися з кращими творами пригодницької тематики, задовільнили свою потребу у таємничому, невідомому, навчилися думати, розуміти, співчувати, спілкуватися.

Пізнання світу почуттів неможливе без розуміння й переживання музики, без глибокої духовної потреби слухати музику та діставати насолоду від неї. У Новороздільській дитячій бібліотеці для відвідувачів бібліотеки та ВПО 24 вересня провели музичний каламбур про українських композиторів та їх внесок у розвиток естетичного виховання. Зокрема, велику увагу приділили Народному артисту України, Герою України – М. Скорику. Присутні прослухали твори славетного класика, а також виконали музичні твори композитора. Разом заспівали пісню “Намалюй мені ніч” у стилі Джаз, а також п. Марина виконала пісню на слова М. Скорика “Скільки буде сонце тривати”.

А вже 30 вересня – у професійний день – День бібліотекаря- приймали заслужені вітання від численних друзів бібліотек.

Схожі повідомлення

Про необхідність проведення періодичної повірки лічильників теплової енергії та гарячої води

admin3

Інформація про відміну з 1 липня зупинки маршруток на Ходорівський напрямок в центрі міста не підтвердилася

admin3

Збір на Mavic-3 для воїнів-новороздільців

admin2

Представники Новороздільської ТГ взяли участь у заході «Стратегічні пріоритети розвитку Львівщини: роль і місце територіальних громад”

admin3

Внаслідок несправності дворової каналізації нечистоти «пробили» асфальт і вийшли назовні. Діти бавляться у «потічку», а запах ще той…Звертаємось до міської влади і комунальників з проханням вирішити проблему

admin3

Компенсація за облаштування робочих місць осіб з інвалідністю – Новороздільський центр зайнятості інформує

admin2

Залишити коментар