16.5 C
Lviv
03.10.2023
Стрийщина

Добу провела у лісі 74-літня мешканка Гніздичева

26 вересня о 00:49 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в с. Покрівці Стрийського району під час збирання грибів, заблукала 74-річна жінка, жителька сел. Гніздичів Стрийського району.

Як з’ясувалось на місці події 25 вересня близько 13:00 мати з сином пішли в ліс по гриби. Жінка домовилась з сином, що будуть шукати гриби вздовж залізничної колії, яка розділяє ліс навпіл, але жінка знехтувала домовленістю та відійшла дальше. Коли син помітив, що мами немає почав шукати самостійно, але на жаль це надало результату тоді він звернувся за допомогою до місцевих мешканців. Коли людей вже застала ніч вони зателефонували до рятувальників. Цілу ніч шукали жінку.

Вже о 10:45 26 вересня загублена самостійно вийшла з лісу до с. Йосиповичі Стрийського району. Жінка цілу ніч провела в лісі і спала стоячи, адже хворіє хронічною хворобою, яка не дозволяє сидіти. Після чого рятувальники на руках донесли жінку до автомобіля і довезли додому, аби та прийняла таблетки, аби зменшити біль. Рятувальники пошуково-рятувальної частини передали жінку медикам з подальшою госпіталізацією до Жидачівської центральної районної лікарні.

До пошуку заблукалої було залучено 15 рятувальників, а також місцеві мешканці та працівники поліції.

Схожі повідомлення

47-мі уродини: ДМЗ “Карпати” про рік змін та інновацій

admin2

На офіційному вебпорталі ДПС можна переглянути інформацію з реєстру платників, які використовують єдиний рахунок

admin3

Релоковані підприємства на Стрийщині: перший досвід

admin3

Ножем в живіт: так по-сусідськи?

admin2

Покаталися….. Нічна трагічна поїздка у Львові….

admin2

Чергова чорна звістка у Ходорові

admin2

Залишити коментар