16.5 C
Lviv
25.03.2023
Новороздільська ОТГ

Як Новий Розділ відзначав День фізичної культури

Спортивно, звісно, незважаючи на дощову і холодну негоду.

9-11 вересня у м. Новий Розділ відбулись фізкультурно-спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту, що в Україні щорічно відзначається у другу суботу вересня. Серед програми були: особисті змагання з настільного тенісу; настільний теніс серед ветеранів та футбол серед учнів ДЮСШ.

Тенісисти змагалися у спортивному залі МБК “Молодість”. Всі учасники заходів мали чудову нагоду поборотися на спортивних майданчиках з рівними суперниками, демонструючи високий спортивний рівень, хорошу фізичну підготовку і справжню спортивну етику, тим самим мотивуючи місцеве населення більше часу приділяти заняттю спортом і веденню здорового способу життя. Після закінчення фізкультурно-спортивних заходів найкращі учасники та команди були нагороджені медалями.

А 10 вересня на міському стадіоні “Галичина” відбувся турнір між командами відділення футболу Новороздільської ДЮСШ. Попри дощову погоду , усі вихованці продемонстрували високий рівень підготовки, технічну і тактичну майстерність та волю до перемоги. У дружній атмосфері відбулось нагородження учасників змагань пам‘ятними медалями.

Схожі повідомлення

Ініціативи Новороздільської УМХ: від майстер-класів до футбольного турніру

admin2

Чи буде взимку тепло? Це запитання звучить з уст мешканців Нового Роздолу все частіше.

admin2

ТОВ «Нафтогаз Тепло». Абонентське обслуговування: що це за нововведення таке?

admin2

Володимир ГРАДИЛЬ: прощання у 33-й день народження…

admin2

Станківці-Тужанівці-Підгірці: історія сіл

admin2

Сьогодні, 11 квітня, до смт. Розділ прибуде кортеж з тілом юного ГЕРОЯ

admin2

Залишити коментар