16.5 C
Lviv
18.06.2024
Новороздільська ОТГ

Як Новий Розділ відзначав День фізичної культури

Спортивно, звісно, незважаючи на дощову і холодну негоду.

9-11 вересня у м. Новий Розділ відбулись фізкультурно-спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту, що в Україні щорічно відзначається у другу суботу вересня. Серед програми були: особисті змагання з настільного тенісу; настільний теніс серед ветеранів та футбол серед учнів ДЮСШ.

Тенісисти змагалися у спортивному залі МБК “Молодість”. Всі учасники заходів мали чудову нагоду поборотися на спортивних майданчиках з рівними суперниками, демонструючи високий спортивний рівень, хорошу фізичну підготовку і справжню спортивну етику, тим самим мотивуючи місцеве населення більше часу приділяти заняттю спортом і веденню здорового способу життя. Після закінчення фізкультурно-спортивних заходів найкращі учасники та команди були нагороджені медалями.

А 10 вересня на міському стадіоні “Галичина” відбувся турнір між командами відділення футболу Новороздільської ДЮСШ. Попри дощову погоду , усі вихованці продемонстрували високий рівень підготовки, технічну і тактичну майстерність та волю до перемоги. У дружній атмосфері відбулось нагородження учасників змагань пам‘ятними медалями.

Схожі повідомлення

За тиждень від ускладнень коронавірусу померло 16 мешканців Львівщини

admin2

Не стало вуйка Стьопи

admin2

Авто від благодійників для новороздільських воїнів

admin2

“БАРВИ”сте слово у ЗЗСО №3 ім. Андрія Гергерта

admin3

Коли у Новий Розділ приїхала мобільна станція забору крові, багато наших колег, не вагаючись, вирішили стати донорами

admin3

Пластовий фестиваль у Новому Роздолі

admin2

Залишити коментар