16.5 C
Lviv
04.12.2023
Новороздільська ОТГ

Як Новий Розділ відзначав День фізичної культури

Спортивно, звісно, незважаючи на дощову і холодну негоду.

9-11 вересня у м. Новий Розділ відбулись фізкультурно-спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту, що в Україні щорічно відзначається у другу суботу вересня. Серед програми були: особисті змагання з настільного тенісу; настільний теніс серед ветеранів та футбол серед учнів ДЮСШ.

Тенісисти змагалися у спортивному залі МБК “Молодість”. Всі учасники заходів мали чудову нагоду поборотися на спортивних майданчиках з рівними суперниками, демонструючи високий спортивний рівень, хорошу фізичну підготовку і справжню спортивну етику, тим самим мотивуючи місцеве населення більше часу приділяти заняттю спортом і веденню здорового способу життя. Після закінчення фізкультурно-спортивних заходів найкращі учасники та команди були нагороджені медалями.

А 10 вересня на міському стадіоні “Галичина” відбувся турнір між командами відділення футболу Новороздільської ДЮСШ. Попри дощову погоду , усі вихованці продемонстрували високий рівень підготовки, технічну і тактичну майстерність та волю до перемоги. У дружній атмосфері відбулось нагородження учасників змагань пам‘ятними медалями.

Схожі повідомлення

Офіційно: ритуальні послуги з поховання – нові тарифи

admin2

Ветеранам УПА, політв’язням, репресованим – одноразова допомога

admin2

Цифровізуємо Новороздільську міську бібліотеку для дорослих

admin3

З народженням, киянин-новороздільчанин Лєван!

admin2

У Новому Роздолі відкрився шаховий клуб

admin2

Станківці-Тужанівці: Тужанівська школа

admin2

Залишити коментар