16.5 C
Lviv
02.03.2024
Новороздільська ОТГ

Ще один  візит новороздільських дітей у міське відділенні поліції: ще один корисний урок малятам про  багатогранну діяльність поліцейських

Трішки більше двох тижнів минуло як ювенальні поліцейські Новороздільського відділу поліцейської діяльності №1 Стрийського районного управління поліції широко відчинили двері для незвичайних відвідувачів – міської малечі, яким правоохоронці докладно розказали про свою професію.  

А сьогодні, 5 серпня, відбувся черговий візит новороздільських дітей у міське відділення поліції. Цього разу завітали вихованці англійської школи «ОК». Інспектор з ювенальної поліції Мар’яна Лях, вже маючи попередній досвід спілкування з такою вкрай допитливою аудиторією, у дохідливій формі розповіла про увесь спектр обов’язків, який охоплює діяльність поліцейського. Зокрема, і про відповідальну та почесну роботу правоохоронців, їхню важливу місію у суспільстві,  і про те, з якого віку настає для особи адміністративна та кримінальна відповідальність, і про необхідність дотримуватись основних вимог Правил дорожнього руху.

З огляду на те, що триває російсько – українська війна і агресор безжально завдає ракетних ударів по мирних містах, цивільній та освітянській інфраструктурі, наголосила пані Мар’яна, тому  і дітям, і дорослим слід дотримуватись запроваджених на період воєнного стану правил безпеки.

Після ознайомчого вступу діти ставили чимало запитань інспекторці Мар’яні та її колегам, зокрема, про те, як вони затримують злочинців, яка у правоохоронців зброя, жилети тощо.

Власне, як повідомила репортеру Мар’яна Лях, вони проявили особливе пожвавлення та зацікавлення, коли у процесі їхнього спілкування з ювенальними поліцейськими  черга дійшла до атрибутів правоохоронця, отож їм було дозволено приміряти поліцейську амуніцію – шоломи, жезли,  жилети інспектора ДАІ, рацію, навіть посидіти за кермом поліцейського автомобіля та у так званому “воронку” із загратованими дверцятами. А ще малеча у таких обладунках випробувала себе у ролі правоохоронців. У цей момент треба було бачити їхні очі обличчя, наповнені захопленням і радістю!

Отже, можна стверджувати, підсумувала інспекторка  з ювенальної поліції Мар’яна Лях, що і  цей візит новороздільських дітей  у міське відділенні поліції – це ще один корисний урок малятам про  багатогранну діяльність правоохоронців.

Розпитував Іван БАСАРАБ

Схожі повідомлення

Десята ракетна атака: ситуація на Львівщині

admin2

Як депутати Новороздільської міської ради відвідують сесії

admin2

Привіт всім! Мене звати Лапка і 6 днів тому мене знайшли на вулиці…

admin3

Комбат Андрій Копичин: Євромайдан – це титульна сторінка новітньої історії України

admin3

Цифровізуємо Новороздільську міську бібліотеку для дорослих

admin3

Першовересневі ініціативи гранки-кутівських освітян

admin2

Залишити коментар