16.5 C
Lviv
29.05.2023
Новороздільська ОТГ

“Нафтогаз-Тепло” пообіцяв відновити розриті ділянки

ТОВ «Нафтогаз Тепло» анонсувало, що починає роботи з відновлення благоустрою.

Щоправда, ця обіцянка звучить не вперше, але – знову надіємося і пильнуємо, як проходитимуть відновлювальні обіцяні роботи.

В усіх містах з централізованим опаленням. У Новому Роздолі працівники ТЕЦ полагодили півтора десятка поривів трубопроводу, оскільки після завершення опалювального сезону підприємства теплоенергетики проводять гідравлічні випробування та ремонти тепломереж, якими подається теплоносій до будинків споживачів. Відтак, на усіх ділянках на яких працівники Новороздільської ТЕЦ проводили земляні роботи, буде відновлено благоустрій територій.

«Вже складено та затверджено план та кошторис робіт для кожної окремої ділянки. Таких ділянок у Новому Роздолі на сьогодні є 16. Ми відповідальна компанія і завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання. Тому, все, що пообіцяли мешканцям міста – виконаємо»,- запевнив Григорій Гриців, директор Новороздільської ТЕЦ.

Бюджет, який затвердили для відновлення благоустрою, дасть змогу якісно провести усі роботи. Буде відновлено хідники, клумби та газони. ТОВ «Нафтогаз Тепло» контролюватиме роботу підрядника, якому довірили відновлення благоустрою. Виконання усіх робіт узгоджуватиметься із міською владою.

Схожі повідомлення

Святий Миколай завітає у Березину

admin2

Студентка Новороздільського коледжу – лауреатка обласної премії імені В’ячеслава Чорновола

admin2

Новороздільська територіальна громада виборола ПЕРШЕ місце за результатами УІІІ спортивних ігор серед людей з інвалідністю і ТРЕТЄ місце – серед ветеранів спорту!

admin3

22 листопада: орєнтовний графік вимкнення електропостачання у Новому Роздолі на вівторок

admin3

21 листопада: графік вимкнення електропостачання у м. Новий Розділ

admin3

Світлій пам’яті Марти Іллівни ГАЛУШКО

admin3

Залишити коментар