16.5 C
Lviv
26.09.2023
Україна

Для уваги родин військових обласної бригади ТрО: додаткові номери для інформації щодо перебігу служби

16 червня 2022 року.

Для уваги родин військових обласної бригади ТрО: додаткові номери для інформації щодо перебігу служби

Обласна 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних Сил України вже більше місяця знаходиться в районі виконання завдань.

Командування бригади інформує рідних та близьких військовослужбовців про додаткові номери телефонів, за якими у фахівців можна отримати відповіді на усі запитання та дізнатись про перебіг військової служби.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА (ОВА).

«Ми щиро розуміємо та розділяємо переживання родин військовослужбовців за своїх синів, братів та чоловіків, тож командування бригади відкриває два додаткові номери телефонів для контакту. Сподіваємось на розуміння та ефективну комунікацію, адже зворотний зв’язок від Збройних Сил України є надзвичайно важливим для усіх нас», – зазначили в бригаді.

Зателефонувати можна за номерами: 068 746 06 82; 095 530 38 87. Ви також можете залишити письмові звернення у канцелярії бригади у м. Львові. Також працює телефон гарячої лінії бригади за номером 096 080 69 87.

Схожі повідомлення

На Донбасі загинув командир батальйону 80-ї ОДШБ Андрій Луканюк. ФОТО

admin3

На Львівщині збудують індустріальний парк, аналогів якому немає в Україні

admin3

З 7 лютого учні з 1 по 4 класи навчатимуться очно, натомість учні 5-11 класів – дистанційно, – рішення Львівської обласної комісії ТЕБ і НС

admin3

Під час профілактичного рейду водними об’єктами Львівщини рятувальники роздавали мешканцям інформаційні листівки з правилами безпечного відпочинку

admin3

Так є (

admin3

Як правильно вибрати пам’ятник, поради професіоналів

admin

Залишити коментар