16.5 C
Lviv
03.03.2024
Україна

«1 вересня школярі Львівщини повинні повернутися за парти і здобувати освіту»,–Олег Паска

03 червня 2022 року.

«1 вересня школярі Львівщини  повинні повернутися за парти і здобувати освіту»,–Олег Паска

Щоб відновити очне навчання на Львівщині в районах області організують виїзні наради керівництва департаменту освіти ЛОВА із керівниками відділів освіти територіальних громад та керівниками навчальних закладів. Зустрічі на місцях дають можливість розглянути особливості повернення до очного навчання в розрізі кожної громади та кожного закладу освіти.

Про вказану ініціативу освітян інформує пресслужба Львівської ОДА (ЛОВА).

Відповідні наради вже провели у громадах Яворівського, Самбірського, Дрогобицького та Стрийського районів.

«Наше завдання – докласти максимум зусиль, аби розпочати навчальний рік в очному форматі. Діти повинні піти до школи та здобувати якісну освіту»,– наголошує директор департаменту освіти Львівської ОВА Олег Паска.

Відновлення навчання в очному форматі можливе лише за умови наявності бомбосховищ, які облаштовують у підвальних приміщеннях навчальних закладів. Окрім цього,  в багатьох школах дотепер проживають внутрішньо переміщені особи, а частину шкільних автобусів передали на потреби армії. Це питання, які громади мають вирішити до початку нового навчального року.

Керівники закладів освіти отримали  розпорядження облаштувати укриття відповідно до санітарно-технічних норм, розробити план переселення внутрішньо переміщених осіб із будівель навчальних закладів та підготувати школи до початку навчального року.

«Необхідно зробити усе можливе, щоб з 1 вересня навчання відбувалося у звичному режимі та було безпечним для учасників освітнього процесу. Враховуючи небезпечну ситуацію в країні, відкриття шкіл можливе лише за наявності укриттів на випадок обстрілів»,– підсумовує Олег Паска.

Схожі повідомлення

Сьогодні в Нашій Сім”ї святкує свій День народження Наш Командир! Наш МАРАДОНА!

admin3

ВІтаємо військового капелана ЗСУ, вихованця Пласту Ростислава ВИСОЧАНА з нагоди присвоєння йому первинного офіцерського звання

admin3

Паркан з металевої сітки – найкраща огорожа

admin

Смертельне фото з рушницею…

admin2

BlaBlaCar: чи буде комісія і коли?

admin2

Пам’ятаємо кожне зерня 33-го…

admin3

Залишити коментар