16.5 C
Lviv
28.02.2024
Стрийщина

У Львові відкрили новий торговий центр Fabrik: з надійним укриттям і офісними приміщеннями


13 травня у Львові на вул. Стрийська, 45 відкрили новий торговий центр Fabrik. Загальна площа комплексу – 14,5 тис.м2, торгова – 9,5 тис.м2.

Будівництво торгового центру розпочалося ще у грудні 2020 року, а відкриття було заплановано на березень цього року, однак через війну все довелося перенести. Попри воєнний стан в країні та досить непростий час для бізнесу, у торговому центрі все ж відкрили свої магазини оператори українського та міжнародного ринків. Зокрема на першому поверсі представлений продуктовий супермаркет Сільпо у новому форматі.

Торговий центр Fabrik займає лише перші два поверхи, а вище – з 3 по 6 поверхи – розташований офісний центр. Перевагою комплексу є дворівневий підземний паркінг, який у сьогоднішніх умовах слугує для відвідувачів та працівників центру надійним укриттям.

В загальному у торговому центрі розмістилися 25 магазинів, також тут представлено 6 ресторанів різного формату. Окрім продуктової мережі Сільпо, у комплексі є й інші якірні оператори. На другому поверсі тут розташовані рітейлер побутової техніки та електроніки Фокстрот, польський магазин одягу SinSay та компанія JYSK, яка спеціалізується на товарах для дому, меблях та фурнітурі. Щодо закладів харчування, то на першому поверсі комплексу розміщені піцерія Celentano, кафе-кондитерська SHOco, ресторан грузинської кухні Хінкальня та інші.

Сам торговий центр належить компанії “Ріел Естейт Груп”, в портфелі якої налічується вже понад 10 торгових та офісних центрів. Зокрема туди й входить торгово-розважальний центр ЛАЗ-695, який розташований поруч з Fabrik. Реалізацією та управлінням обох торгових центрів займається компанія WR Group.

13 травня, торговий центр Fabrik вперше відчинив свої двері для львів’ян та гостей міста. Проте війна все ж внесла свої корективи, адже не всі магазини в торговому центрі зараз працюють. Деякі з них затримаються з відкриттям на декілька тижнів.

Ніяких концертів, запрошених знаменитостей та розважальних програм: відкриття ТЦ Fabrik провели без урочистостей та гулянок.

«Ми вважаємо, що зараз недоречно влаштовувати гучне та грандіозне відкриття з концертами. Усі орендарі Fabrik з розумінням віднеслися до цього, бо всі знають, наскільки важливо зараз насамперед підіймати економіку країни», – розповідає представниця компанії WR Group Юлія Будинкевич.

У зв’язку з впровадженням комендантської години торговий центр працює у скороченому режимі. Більшість магазинів та ресторанів працюють з 09:00 до 21:00, а двері комплексу відчинені для відвідувачів з 08:00 до 22:00.

Торговий центр розміщений біля перехрестя вулиць Стрийська-Наукова, на перетині трьох районів Львова: Сихівський, Франківський та Галицький.

Схожі повідомлення

Увага! Розшукується ТІТИК Ірина Михайлівна, 11.05.1954 р.н.

admin3

У м. Стрий на вул. Крива вогнеборці ліквідували пожежу у виробничому цеху

admin3

У Стрию на Львівщині запрацювала ще одна «Територія безпеки»

admin3

Президент Зеленський підписав закон який назвав «земельною Конституцією України».Мова про ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони».

admin3

Релоковані підприємства на Стрийщині: перший досвід

admin3

Смертельна ДТП біля БРОДОК

admin2

Залишити коментар