16.5 C
Lviv
02.03.2024
Стрийщина

У Новому Роздолі, Стрию та інших містах області відремонтують гуртожитки, де надалі зможуть жити переселенці

В області відремонтують гуртожитки, де надалі зможуть жити переселенці

17 гуртожитків закладів професійно-технічної і фахової передвищої освіти, в які зможуть поселити внутрішньо переміщених осіб, планують відремонтувати у Львівській області.

Як повідомляє пресслужба Львівської ОДА, про це розповів у коментарі Tvoemisto.tv начальник відділу профтехосвіти Львівської ОВА Іван Пикус. Зокрема, нові ліжкомісця у відремонтованих гуртожитках дозволять розвантажити навчальні заклади Львівщини, де зараз тимчасово мешкають переселенці, і вже з 1 вересня діти зможуть навчатися у звичному режимі – за партами.

Кошти на ремонт гуртожитків виділять із резервного фонду в межах Програми реалізації пріоритетних інфраструктурних проєктів. Загальна вартість робіт – 47 млн грн. Гроші спрямують на поточний ремонт гуртожитків, закупівлю обладнання, меблів, заміну вікон, дверей.

Наразі тривають технічні доопрацювання та підготовчі роботи.

Замовниками і виконавцями робіт є самі заклади, які наразі готують проєктно-кошторисну документацію. Ремонт у гуртожитках планують розпочати на початку літа.

У планах – відремонтувати студентські гуртожитки у Червонограді, Стебнику, Бориславі, Дрогобичі, Стрию, Новому Роздолі, Червоному, Миколаєві, Івано Франковому.

За словами Івана Пикуса, ремонтуватимуть площі гуртожитків, які до того були  не задіяні, але потребували ремонту.

Тимчасово переміщені особи у гуртожитках не мешкатимуть постійно. По завершенні воєнного стану упродовж певного часу переселенці повинні будуть звільнити приміщення, бо вони перебувають у комунальній власності і є навчальними об’єктами. Надалі у відремонтованих кімнатах зможуть проживати студенти.

Схожі повідомлення

Відгуділа коляда

admin3

Матеревбивство – непростимий гріх чи чергова кримінальна справа?

admin2

“Миколаївцемент” працюватиме під новим брендом

admin2

Львівщина проводжатиме 5 Героїв в останню путь

admin2

У “Назареті” біля Дрогобича незаконно зрізали дерева

admin2

На Львівщині розшукують дівчину

admin2

Залишити коментар