16.5 C
Lviv
01.12.2023
Україна

Голова Союзу Українок Америки Наталія Павленко зробила офіційну заяву щодо висловлювання Зоряни Боднар в інтерв’ю ТРК «Аверс»

23 квітня 2022 року.

Голова Союзу Українок Америки Наталія Павленко зробила офіційну заяву щодо висловлювання представниці СУА Зоряни Боднар в інтерв’ю ТРК «Аверс».

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Нагадаємо, що на основі неперевіреної інформації луцька ТРК «Аверс» зняла маніпулятивний сюжет про те, що Львівська ОВА начебто причетна до розкрадання гуманітарної допомоги, а львівське видання «Четверта студія» поширило його. Свою позицію щодо цього раніше висловив і начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Наталія Павленко ж у своєму зверненні вимагає від телекомпанії спростувати перекручення фактів у сюжеті.

«В інтерв’ю телеканалу Avers Зоряна Боднар ніколи не заявляла , що говорить від імені СУА. За її словами, вона пояснила журналістам, що намагалася знайти гуманітарну допомогу, яку її Відділ СУА надіслав до України через Meest США. В цьому контексті жодним іншим чином організація не згадувалася. На жаль, медіа вирішило створити зміст інтерв’ю пані Боднар і вхопитися за деталь про нашу організацію. Ми вимагаємо від телеканалу Avers та його репортерів видати спростування стосовно цього перекручення фактів», – зазначила у зверненні Наталія Павленко.

«Не втрачайте холодний розум. Ретельно перевіряйте інформацію. Пам’ятайте, ворог теж працює на всіх фронтах, і ми не завжди знаємо, через кого і якими методами він діє. Дякую Союзу Українок Америки за чітку та виважену позицію», – додав Максим Козицький.

Схожі повідомлення

Хотіли підкупити депутатів Верховної Ради. А розмір то хабара…..

admin2

Рецидивіст викрав у 4-х продавчинь гаманці і банківські картки. Однак був викритий поліцейськими з допомогою записів відеокамер у магазині

admin3

Як вибрати твердопаливний казан в приватний будинок?

admin

Чому телемарафон треба вмовляти?

admin3

У квартирі на вул. Науковій у Львові під час пиятики посварилися гості і один з них двічі вдарив ножем візаві. Потерпілий – у лікарні

admin3

Відпочинок закордоном під час війни. Що потрібно знати?

admin

Залишити коментар