16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Війська РФ обстріляли ракетами район Львівського аеропорту, – Садовий. ВIДЕО

18 березня 2022 року, 7.17 год.

Ситуація на місці уточнюється.

Про це розповів мер Львова Андрій Садовий, передає Цензор.НЕТ.

“Рашистські ракети вдарили по території в районі Львівського аеропорту. Поки в режимі реального часу не можу називати адресу, але це точно не аеропорт. У будівлях нашого АТП-1 пошкоджені вікна. Ситуація на місці уточнюється і буде опублікована згодом. Будьте обережними, виконуйте вказівки при повітряній тривозі і не поширюйте фото з місця обстрілів”, – повідомив мер.

Читайте також на “Цензор.НЕТ”: У Львові пролунали три вибухи, великий чорний дим видно на околиці міста Джерело: https://censor.net/ua/n3326311

Схожі повідомлення

Метод просування сайтом платним способом – контекстною рекламою

admin

Унікальна екскурсія – проща до Галича – Крилоса

admin3

Ішов 65-річний львів’янин і… впав у каналізаційний колодязь. Якби не рятувальники, хтозна як би інцидент завершився

admin3

Свій до свого по своє: мультфільм “Мавка” побив рекорди кінопрокату

admin2

Дмитро Ярош закликав максимально сприяти Збройним Силам України та їх Головкому Валерію Залужному і не перетворювати Залізного Генерала у чергового “божка”

admin3

18-річна студентка ІІ курсу Львівського університету внутрішніх справ разом з 21-річним братом Павлом пройшли відбір до лав «Гвардії наступу»

admin3