16.5 C
Lviv
24.06.2026
«Вісник Розділля»
Україна

Україна стала частиною енергетичної системи ЄС

16 березня 2022р,  прес-служба Львівської ОДА

Україна стала членом «енергетичного Євросоюзу», тобто приєдналася до системи ENTSO-E.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Завершилось об’єднання української та європейської енергосистем. Тепер наша електроенергія тече в Європу, а європейська – в Україну. Дякую членам ЄС, особисто президентці Еврокомісії Урсулі фон дер Ляєн, єврокомісарці з питань енергетики Кадрі Сімсон і всім, завдяки кому у нас тепер єдина енергосистема», –зазначив він.

Довідково

ENTSO-E (European Network of Transmission System Operators for Electricity) — європейська мережа операторів системи передачі електроенергії, що об’єднує 43 оператори у 36 країнах європейського континенту. Організація створена у липні 2009 року шляхом первинного об’єднання операторів ATSOI, BALTSO, ETSO, NORDEL, UCTE і UKTSOA. Станом на 2021 рік у своїй структурі має 5 керуючих галузевих груп які координують забезпечення безпечної та оптимальної роботи мережі Європи в реальному часі, підтримує та розробляє комунікаційну інфраструктуру, забезпечує координацію захисту критичної інфраструктури, розробляє правила координації, веде класифікацію та оцінку ризиків, займається плануванням та стратегіями розвитку.

Схожі повідомлення

Львівщина: 5-річну дівчинку вкусила кобила

admin2

У Львові, селах – Пісочна, Дроговиж, Брюховичі та Голубиця виявили застарілі боєприпаси

admin3

Новий заклад східної кухні у Львові від харків’ян Roll Club

admin

Затримано трьох осіб за напад на заступника Голови АРМА

admin2

Сором та розпач від царювання цієї б@нди…

admin3

Календар державних свят 2022

admin2