16.5 C
Lviv
24.04.2024
Новороздільська ОТГ

У рідний Новий Розділ і рідний дім полеглий у бою з окупантом Володимир Братців повертався осяяний славою і вшануванням земляків. І в смутку рідних та громади…

Сьогодні, 7 березня, військовослужбовець Збройних Сил України Володимир Братців, який напередлдні загинув смертю хоробрих, захищаючи ВІтчизну від безжальних російських окупантів, яким 24 лютого, вже у перший день вторгнення в Україну таке ж безжальне військове командування РФ дало наказ, окрім військових, вбивати і мирних жителів, повертався у рідний Новий Розділ і рідний дім.

Напередолдні 22 -річний Володимир виконав свій обов”зок сповна – поліг у бою, але ціною його молодого життя цього дня і орків на вкраїнській землі стало менше, і не поменшало цивільних громадян…Геройська смерть.

Сьогодні, 7 березня, обабіч кільканадцятикілометрового шляху, починаючи від Розвадова і до каплички Новороздільської православної цервки Святого Миколая, де згодом, о 19.30 год. відбулася панахида за полеглим воїном, шлях воїна, тіло якого допраляли спеціальним транспортом з Миколаєва у Новий Розділ, осявали вогні лампадок. А сотні людей з Розвадова, Верина, Крупського, Роздолу та Нового Роздолу навколішки віддавали шану Герою російсько – української війни, випускнику Новороздільского НВК ім. Володимира Труша.та Новороздільського професійного ліцею. Як дізнався репортер, про таку спільну скорботну процесію домовилися очільники Новорозділської та Розвадівської територіальних громад. І таке рішення викликає повагу.

….Капличка не могла вмісти всіх бажаючих містян, які приййшли воздади молитву за полеглого Воїна. Багато людей стояли на церквоному подвір”ї, а у капличці тісним скорботним колом обабіч тіла Героя – рідні, близькі, друзі, знайомі ( усі, хто на той час дізнався про сумну звістку з фронту), усе керівництво міської влади на чолі з Яриною Яценко.

Парастас відпраляли священики усіх церков Новороздільської громади, а також настоятель римо – католицької церкви у Берездівцях. Було сумно, скорботно і водночас урочо. Сліз майже не приховував ніхто, бо вони були чисті і возносили душі і гартували дух.

Дух, що тіло рве до бою, коли у ВІтчизну увірвався споконвічний хижий безжальний ворог, який хоче знищити твій дім, твою віру, твою культуру, твою національну самоідентичність.

І жертви тих, хто поклав життя за Вітчизну, святі, вони надихають. І ми переможемо ворога. Хто на нас пішов з мечем, – від меча і загине…

Чин похорону Героя України Володимира Братціва відбудеться 8 березня у храмі Святого Миколая 0 12 год. 30 хв.

Схожі повідомлення

За минулу добу на Львівщині зафіксували 1100 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

admin3

Невимовний біль, невимовні страждання…Сьогодні рідні полеглого у бою з кацапами воїна Володимира САДОВОГО і новороздільська громада у скорботі зустріли кортеж із тілом Героя і, так само в смутку, молилися за упокій його душі на Чині парастасу

admin3

Новороздільська громада: у шести школах обиратимуть директорів

admin2

26 листопада – “Запали свічку”. Акції пам’яті у Новороздільській громаді

admin2

ТО МОЄ МІСТО

admin3

«Новий Розділ – назавжди в моєму серці. А заняття футболом суттєво вплинуло на становлення мене як самодостатньої особистості», – Григорій Козловський

admin3

Залишити коментар