16.5 C
Lviv
26.02.2024
Україна

Львівщина підтримує області, де зараз ведуться жорстокі бої

2 березня 2022р, прес-служба ОДА

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у відеозверненні висловив підтримку областям, де ворог сьогодні активно наступає.

«Київщино, Харківщино, Херсонщино, Сумщино, Миколаївщино, Донбасе! Тримаймося! Львівщина з вами – думками і діями. Орки вже знесилені.  Перемога України близько!»,-  зазначив він.

Нагадаємо, що раніше Максим Козицький також зазначав, що Львівщина зараз залишилася гуманітарним вікном в Європу або гуманітарним коридором, який доставляє продукти, зброю і все, що необхідно для наших бійців на фронт і для людей в іншу частину України.

Також, начальник Львівської обласної військової адміністрації видав розпорядження згідно з яким громадянам України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибули на Львівщину, в період воєнного стану, у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів, не пізніше 24 годин після прибуття, необхідно з’явитися у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки у Львівській області для взяття на військовий облік.

Схожі повідомлення

Порівняння різних типів терасних дощок: дерев’яні або композитні?

admin

5 причин чому Форекс – кращий ринок для торгівлі

admin

Є наказ про введення в Україні бустерної дози для 60-річних та старших людей!

admin3

Війна росії в Україні: 5 можливих сценаріїв…. І один результат – Україна переможе!

admin2

Доброго ранку, ми з України! В захопленому рф порту Бердянськ знищено великий десантний корабель «Орск» чорноморського флоту окупантів. Слава Україні!

admin3

Механізм викупу та будівництва житла для переселенців: основні вимоги до забудовників

admin3

Залишити коментар