16.5 C
Lviv
24.07.2024
Україна

У Львові сотні містян та мешканців області взяли участь у вишколі в рамках загальноукраїнської кампанії “Не панікуй! Готуйся”

Хоча у перші січневі дні/тижні назагал і складалося враження, що реалізація Закону України “Про національний спротив”, який вступив в дію 1 січня, впроваджується надто повільно у ситуації нагнітання на кордоні України військ РФ, львіський досвід засвідчує, що цей процес набрав невідворотної сили.

Як повідомляє пресслужба Львівської ОДА, В суботу, 5 лютого, на території Львівського стрілецького стенда (вул Єрошенка) відбувся вишкіл для цивільного населення від Штабу оборони Львівщини в межах загальнонаціональної кампанії “Не панікуй! Готуйся”, в якому взяли участь заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний та командир територіальної оборони Львівщини Валерій Курко.

«Наше завдання сьогодні гідно відстояти свою територію від загарбників. Тож при нагоді закликаю зголошуватись та укласти контракт для служби в резерві осіб від 18 до 57 років. При оголошенні воєнного стану, ви підготовленими зможете рішуче захистити себе та терени своєї області», – звернувся до учасників Валерій Курко.

Як зазначили організатори, головна мета заходу – підготувати населення до можливого наступу з боку країни агресора. Паніка та розгубленість наступає тоді, коли людина не знає алгоритму дій у надзвичайних ситуаціях. Зважаючи на те, що в Україні 8 рік поспіль триває війна, населення має бути підготовленим і саме тому, такі вишколи є необхідними.

Захід розпочали близько 12:00 год. На території стрілецького стенда вишикувались сотні учасників – львів’яни та жителі області. Серед них люди різного віку, чоловіки та жінки, з попереднім військовим досвідом та без. Усіх поділили на кілька підгруп.

«Приємно бачити, що сьогоднішній вишкіл зібрав стількох учасників. Це показує наскільки наша громада є свідомою та готовою в разі виникнення військової загрози стати на захист себе, своїх рідних та свого краю. Отримані під час вишколу знання та навички є безумовно корисними навіть в мирний час. Не дарма кажуть, що поінформований – значить озброєний. Впевнений, що такі заходи організовуватимуться частіше із залученням ще більшої кількості фахівців», – наголосив Віталій Загайний.

Упродовж вишколу діяли п’ять локацій, на кожній з яких спеціалісти навчали загальній військовій підготовці, правилам медичної допомоги, вогневій підготовці (стрільбам), саперній справі та основам тактики.

Нагадаємо також, що у четвер, 3 лютого, в межаж спільного засідання Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих(померлих) захисників України при Президентові України та голів консутльтативних радпри ОДА напрацбовано алгоритм формування управління бригаби територіальної оборони (ТрО) та 7 батальйонів у кожному районі області. визначено механізм набору особового складу за контрактом та формування складу резервістів батальйонів шляхом набору на службу в резерві.

Схожі повідомлення

Просування сайтів послуг у Дніпропетровську

admin

Пожежа у вагоні пасажирського поїзда «Київ – Ужгород» на вокзалі у Львові: ніхто не постраждав

admin3

Українські воїни захопили новітню командно-штабну машину рашистів з усіма даними. ФОТО

admin3

Підготовка до свят? На львівській митниці затримали водія-контрабандиста

admin2

Порівняння різних типів терасних дощок: дерев’яні або композитні?

admin

Як перевезти речі до іншого міста? Способи та нюанси

admin

Залишити коментар